DI-WAY HDCVI IR Smart Bullet kamera 1/3" 1Mpixel, 3,6mm
Code: SAPC720HDCVI20BW3GWRelated products
FREEFREE
TP-Link VIGI C330I(6mm) Bullet kamera, 3MP, 6mm
Skladem
(1 pcs)
€45,17 excl. VAT
€54,66
FREEFREE
TP-Link VIGI C440(4mm) Turret kamera, 4MP, 4mm, Full-Color
Skladem
(1 pcs)
€52,84 excl. VAT
€63,94
FREEFREE
Dahua IP kamera F2C-PV, Field of View 2,8 mm
Na objednávku
€40,63 excl. VAT
€49,16
FREEFREE
TP-Link VIGI C240(2.8mm) - Dome kamera, 4MP, 2,8mm, Full-Color
Skladem
(10 pcs)
€49,59 excl. VAT
€60
FREEFREE
TP-Link VIGI C240(4mm) Dome kamera, 4MP, 4mm, Full-Color
Skladem
(4 pcs)
€49,59 excl. VAT
€60
Product detailed description
DI-WAY HDCVI IR Smart Bullet kamera 1/3" 1.3 Mpixel, 3,6mm- 1/3" 1.3Megapixel CMOS
- 25/30/50/60fps@720P
- Vysoká rychlost, přenos na velké vzdálenosti v reálném čase
- Přepínač mezi vysokým a standardním rozlišením
- Den/Noc (ICR), AWB, AGC, BLC, 3D-DNR,
- OSD Menu, ovládání přes koaxialní kabel
- 3.6mm objektiv
- Max IR LED dosvit: 20m, Smart IR
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1/3" 1.3Megapixel CMOS |
| Efektivní pixely | 1280(H)×960(V) |
| Elektronická klapka | PAL:4/25s~1/45,000s; NTSC: 4/30s~1/54,000s |
| Snímková frekvence | 1280×720@25 fps;1280×720@30 fps; 1280×720@50 fps;1280×720@60 fps |
| Synchronizace | Interní |
| Min. Iluminace | 0.01Lux@F1.2(0Lux IR LED on) |
| Video výstup | 1-kanál BNC HDCVI video výstup ve vysokém rozlišení, 1-kanál CVBS video výstup ve standardním rozlišení (lze přepnout) |
| Vlastnosti kamery | |
| Max IR LED dosvit | 20m, Smart IR |
| Den/Noc | Auto(ICR)/B&W/Color |
| Redukce šumu | 2D/3D |
| OSD Menu | Podporuje |
| Objektiv | |
| Ohnisková vzdálenost | 3.6mm |
| Typ montáže | M12 |
| Obecně | |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | Max 4.2W |
| Pracovní prostředí | -30°C~+60°C/ méně než 95%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 500m přes 75-3 koax kabel |
| Krytí | IP66 |
| Rozměry(W×D×H) | 178.4mm x69.9mm x70mm |
| Váha | 500g |
| Ostatní | Přiložen držák, nálepka pro usnadnění upevnění držáku,šroubky, hmoždinky |
Kód produktu: SAPC720HDCVI20BW3GW
Part no.: C720HDCVI20BW3GW
EAN: C720HDCVI20BW3GW
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C720HDCVI20BW3GW |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
FREEFREE
TP-Link VIGI C430I(2.8mm) Turret kamera, 3MP, 2.8mm
Na objednávku
€40,45 excl. VAT
€48,95
FREEFREE
TP-Link VIGI C450(4mm) Turret kamera, 5MP, 4mm, Full-Color
Skladem
(3 pcs)
€55,05 excl. VAT
€66,61
FREEFREE
TP-Link VIGI C230(4mm) - Dome kamera, 3MP, 4mm, Full-Color
Skladem
(2 pcs)
€47,38 excl. VAT
€57,33
TP-Link VIGI C540V(4-12mm) PTZ kamera, 4MP, Full-Color, 3x Zoom
Skladem
(6 pcs)
€102,40 excl. VAT
€123,90
Kamera Ubiquiti Networks UniFi Video Camera G5 Bullet 5MP
Skladem
(50 pcs)
€112,31 excl. VAT
€135,89
TP-Link Tapo C460 - Bateriová venkovní bezpečnostní kamera
Skladem
(5 pcs)
€91,81 excl. VAT
€111,09
Kamera Ezviz H3c 2K+ IP venkovní, bullet, Wi-Fi, 4Mpix, objektiv 4mm, IR přísvit až 30m, bílá
Skladem
(50 pcs)
€35,30 excl. VAT
€42,71
