DI-WAY Digital IP venkovní Varifocal IR Dome kamera 1080P, 2,8-12 mm, 3xArray, 40m, POE
Code: SAPCDR1080V402MPOERelated products
FREEFREE
TP-LINK Tapo C125 - Domácí IP kamera, smart AI, 4MP (2560x1440) 140°, ONVIF, Starlight (Color Night Vision )
Skladem
(8 pcs)
€55,05 excl. VAT
€66,61
Kamera Ubiquiti Networks UVC AI Professional 8MP, bullet, bílá
Skladem
(18 pcs)
€424,90 excl. VAT
€514,13
Kamera Ezviz H3c 2K+ IP venkovní, bullet, Wi-Fi, 4Mpix, objektiv 4mm, IR přísvit až 30m, bílá
Skladem
(50 pcs)
€35,30 excl. VAT
€42,71
TP-Link Tapo C425(2-pack) - Venkovní IP kamerový set na baterii, WiFi, 4MP ( 2560 x 1440 px ) 150°, ONVIF Starlight
Skladem
(1 pcs)
€164,07 excl. VAT
€198,52
TP-Link Tapo C460 KIT - Sada bezpečnostní kamery a solárního panelu
Skladem
(12 pcs)
€102,26 excl. VAT
€123,74
Product detailed description
DI-WAY 2Mpx IP venkovní Varifocal IR Dome kamera 1 080p , 2.8-12 mm, 3x Array, 40m- 1/2.9" 2Mpx SONY Exmor CMOS Sensor
- Využívá pokročilou technologii video komprese H.264, z velkým kompresním poměrem, Výstup Dual Streamu
- 80db D-WDR
- Den&Noc(ICR)- přechod do černobílého zobrazení
- Dual Stream
- 3D/2D DNR
- Smart IR ovladání
- 2.8-12 mm objektiv
- Nová IR Array technologie, Noční vidění je mnohem zřetelnější, Max IR LED dosvit: 40m, 3x IR Array LED
- 360° držák s jednoduchou montáží
- IP66, DC 12V
- Kamera podporuje PoE IEEE 802.3af
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1/2.9" 2M pixels SONY Exmor CMOS Sensor |
| Citlivost | 0.01Lux@F1.2 (0Lux,IR on)) |
| WDR | ≥80dB |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M samostatně-adaptivní ethernetetový port |
| Operační systém | Embedded Linux |
| Podpora webové prohlížeče | IE,firefox,google chrome |
| Standart Video Komprese | H.264 |
| Video Bitrate | 1Kbps~10Mbps nastavitelný, CBR/VBR |
| Max. Rozlišení Obrazu | 1920×1080 |
| Snímková frekvence | 1920*1080,1-25(30)fps |
| Nastavení obrazu | Saturace, Jas a Kontrast můžou být nastaveny přez klienta nebo webové rozhraní |
| Smart Alarm | detekce pohybu, přerušení kabelu, konflikt IP adres |
| Podpora protokolů | TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,DHCP,HTTP,HTTPS,DHCP,DNS,DDNS,RTP/RTSP,PPPoE,SMTP,UPnP,NTP,ARP,ONVIF/PSIA |
| Obecné funkce | flickerless, dual stream, heartbeat, protekce heslem, vodoznak |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8-12 mm objektiv |
| Den/Noc | Auto(ICR) |
| IR LED | 3x IR Array LED |
| IR dosvit | 40m |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | <6W |
| Proud | 460mA |
| Váha | 450g |
| Krytí | IP66 |
| Pracovní prostředí | -40°C~+50°C / méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Ostatní | Přiložen držák,Šablona pro snadné upevnění držáku, šroubky, hmoždinky |
Reálný záběr z prostředí kamery si můžete prohlídnout zde VIDEO

Kód produktu: SAPCDR1080V402MPOE
Part no.: CDR1080V402MPOE
EAN: CDR1080V402MPOE
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CDR1080V402MPOE |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
FREEFREE
Dahua IP kamera T2A-PV, Field of View 3,6 mm
Na objednávku
€40,63 excl. VAT
€49,16
TP-Link Mercusys MC210 Domácí bezpečnostní otočná Wi-Fi kamera
Skladem
(2 pcs)
€14,69 excl. VAT
€17,78
FREEFREE
TP-Link VIGI C330(4mm) Bullet kamera, 3MP, 4mm, Full-Color
Skladem
(1 pcs)
€49,59 excl. VAT
€60
TP-Link VIGI C540V(4-12mm) PTZ kamera, 4MP, Full-Color, 3x Zoom
Skladem
(6 pcs)
€102,40 excl. VAT
€123,90
