DI-WAY Digital IP venkovní IR Bullet kamera 1080P, 3,6mm, 2x Array, 30m
Code: SAPCDR1080330GRelated products
DI-WAY Digital IP venkovní IR Bullet kamera 960P, 3,6mm, 20m
Skladem
(1 pcs)
€54,28 excl. VAT
€65,68
DI-WAY Vnitřní IR kamera 1200TVL varifocal bílá
Skladem
(3 pcs)
€57,94 excl. VAT
€70,11
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€222,02 excl. VAT
€268,64
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/16/60
Skladem
(21 pcs)
€93,77 excl. VAT
€113,46
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 720p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(17 pcs)
€63,37 excl. VAT
€76,68
Product detailed description
DI-WAY Digital IP venkovní IR Bullet kamera 1080P, 3,6mm, 2x Array, 30m- 2M Pixely CMOS Senzor HD1080p výstup obrazu v reálném čase
- Využívá pokročilou technologii video komprese H.264, z velkým kompresním poměrem, Výstup Dual Streamu
- Den&Noc(ICR)- přechod do černobílého zobrazení
- Dual Stream
- AES
- CVBS výstup
- Smart IR ovladání
- 3.6mm objektiv
- Nová IR Array technologie, Noční vidění je mnohem zřetelnější, Max IR LED dosvit: 30m, 2x IR Array LED
- 360° držák s jednoduchou montáží
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 2M Pixels CMOS Sensor |
| CVBS Výstup | podporuje |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M samostatně-adaptivní ethernetetový port |
| Operační systém | Embedded Linux |
| Standart Video Komprese | H.264 |
| Video Bitrate | 32Kbps~8Mbps nastavitelný |
| Max. Rozlišení Obrazu | 1920×1080 |
| Snímková frekvence | 50Hz:25fps (1920×1080) 60Hz:30fps (1920×1080) |
| Nastavení obrazu | Saturace, Jas a Kontrast můžou být nastaveny přez klienta nebo webové rozhraní |
| Smart Alarm | detekce pohybu, přerušení kabelu, konflikt IP adres |
| Podpora protokolů | TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,DHCP,HTTP,HTTPS,DHCP,DNS,DDNS,RTP/RTSP,PPPoE,SMTP,UPnP,NTP,ARP,ONVIF/PSIA |
| Obecné funkce | flickerless, dual stream, heartbeat, protekce heslem, vodoznak |
| Ohnisková vzdálenost | 3.6mm objektiv |
| Den/Noc | Auto(ICR) |
| IR LED | 2x IR Array LED |
| IR dosvit | 30m |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | <4.5W |
| Proud | 350mA |
| Váha | 450g |
| Krytí | IP66 |
| Pracovní prostředí | -10°C~+50°C / méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Ostatní | Přiložen držák,Šablona pro snadné upevnění držáku, šroubky, hmoždinky |
Videa k IP kameře na Youtube:
Změna IP adresy kamery DI-WAY v iCMS3 VIDEO
iCMS3 rozhraní DI-WAY kamer VIDEO
DI WAY 2Mpx Bullet Varifocal 2,8- 12 mm, rozhrání web 1080P. VIDEO
Kód produktu: SAPCDR1080330G
Part no.: CDR1080330G
EAN: CDR1080330G
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CDR1080330G |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY Venkovní analog kamera 1200 TVL, 1x Array LED, 3.6mm
Skladem
(5 pcs)
€60,39 excl. VAT
€73,07
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 2,8-12mm, 30 m ,4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(1 pcs)
€48,93 excl. VAT
€59,20
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 42xLED, 30-40m
Skladem
(1 pcs)
€61,64 excl. VAT
€74,59
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 3,6mm, 3xArray, 30m
Skladem
(6 pcs)
€62,87 excl. VAT
€76,07
DI-WAY Digital IP venkovní Varifocal IR Dome kamera 1080P, 2,8-12 mm, 3xArray, 40m, POE
Skladem
(1 pcs)
€101,92 excl. VAT
€123,32
