DI-WAY Digital IP venk. Varifocal IR Bullet kamera 960P, 2,8-12mm, 2x Array, 40m
Code: SAPCDR960V60GRelated products
DI-WAY HDCVI venkovní IR kamera 720P, 3,6mm, 3xArray, 40m
Skladem
(26 pcs)
€33,96 excl. VAT
€41,09
DI-WAY Analogová IR Waterproof kamera 900TVL, 4mm, 2xArray, 40m
Skladem
(1 pcs)
€56,73 excl. VAT
€68,64
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera 1/2.9" 1.0Mpixel, 3,6mm
Skladem
(2 pcs)
€40,61 excl. VAT
€49,14
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWS-1080/16/60
Skladem
(10 pcs)
€126,82 excl. VAT
€153,45
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(19 pcs)
€72,64 excl. VAT
€87,89
Product detailed description
DI-WAY Digital IP venk. Varifocal IR Bullet kamera 960P, 2,8-12mm, 2x Array, 40m- 1.3M Pixels CMOS Sensor
- Dual stream, Detekce pohybu, Protekce heslem
- Podpora ONVIF, PSIA Protokolu
- Podpora Smartphonu - Android, Iphone
- CVBS výstup
- 2.8~12mm, varifocal objektiv
- Max IR LED dosvit: 40m, 2x Supper Power IR Array LED
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1.3M Pixels CMOS Sensor |
| CVBS Výstup | podporuje |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M samostatně-adaptivní ethernetetový port |
| Operační systém | Embedded Linux |
| Standart Video Komprese | H.264 |
| Video Bitrate | 32Kbps~8Mbps nastavitelný |
| Max. Rozlišení Obrazu | 1280×960 |
| Snímková frekvence | 50Hz:25fps(1280×960);60Hz:30fps(1280×960) |
| Nastavení obrazu | Saturace, Jas a Kontrast můžou být nastaveny přez klienta nebo webové rozhraní |
| Smart Alarm | detekce pohybu, přerušení kabelu, konflikt IP adres |
| Podpora protokolů | TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,DHCP,HTTP,HTTPS,DHCP,DNS,DDNS,RTP/RTSP,PPPoE,SMTP,UPnP,NTP,ARP,ONVIF/PSIA |
| Obecné funkce | flickerless, dual stream, heartbeat, protekce heslem, vodoznak |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8~12mm, varifocal |
| IR LED | 2x Supper Power IR Array LED< |
| IR dosvit | 40m |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | <8.5W |
| Proud | 670mA |
| Váha | 820g |
| Krytí | IP66 |
| Pracovní prostředí | -10°C~+50°C / méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Ostatní | Přiložen držák,Šablona pro snadné upevnění držáku, šroubky, hmoždinky |
Videa k IP kameře na Youtube:
Změna IP adresy kamery DI-WAY v iCMS3 VIDEO
iCMS3 rozhraní DI-WAY kamer VIDEO
DI WAY 2Mpx Bullet Varifocal 2,8- 12 mm, rozhrání web 1080P. VIDEO
Kód produktu: SAPCDR960V60G
Part no.: CDR960V60G
EAN: CDR960V60G
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CDR960V60G |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 1080p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(10 pcs)
€98,28 excl. VAT
€118,92
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 3,6mm, 3xArray, 30m
Skladem
(6 pcs)
€62,87 excl. VAT
€76,07
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2x Array, 40m
Skladem
(2 pcs)
€48,99 excl. VAT
€59,28
DI-WAY Digital IP venkovní IR Bullet kamera 960P, 3,6mm, 20m
Skladem
(1 pcs)
€54,28 excl. VAT
€65,68
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P,4-9 mm, 30 m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(8 pcs)
€67,31 excl. VAT
€81,44
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 2,8-12mm, 3xArray, 40m
Skladem
(7 pcs)
€87,70 excl. VAT
€106,12
Atrapa kamery Cabletech DK-12 Silver URZ0993, Bullet, Solar, LED
Skladem
(17 pcs)
€8,31 excl. VAT
€10,06
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 720p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(17 pcs)
€63,37 excl. VAT
€76,68
