DI-WAY Digital IP venk. Varifocal IR Bullet kamera 1080P, 2,8-12mm, 4x Array, 50m
Code: SAPCDR1080V50WRelated products
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€243,69 excl. VAT
€294,87
DI-WAY Venkovní IR CCTV Varifocal kamera 1200TVL
Skladem
(16 pcs)
€57,94 excl. VAT
€70,11
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/6/35POE
Skladem
(8 pcs)
€91,88 excl. VAT
€111,17
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/12/60
Skladem
(24 pcs)
€93,77 excl. VAT
€113,46
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 720p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(17 pcs)
€63,37 excl. VAT
€76,68
Atrapa kamery Cabletech DK-12 Silver URZ0993, Bullet, Solar, LED
Skladem
(17 pcs)
€8,31 excl. VAT
€10,06
Product detailed description
DI-WAY Digital IP venk. Varifocal IR Bullet kamera 1080P, 2,8-12mm, 4x Array, 50m- 2M Pixely CMOS Senzor HD1080p výstup obrazu v reálném čase
- Využívá pokročilou technologii video komprese H.264, z velkým kompresním poměrem, Výstup Dual Streamu
- Auto Den&Noc(ICR)
- Automatická elektronická klapka
- CVBS výstup
- 2.8~12mm, varifocal objektiv
- Nová IR Array technologie, Noční vidění je mnohem zřetelnější, Max IR LED dosvit: 50m, 4x IR Array LED
- 360° držák s jednoduchou montáží
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 2M Pixels CMOS Sensor |
| CVBS Výstup | podporuje |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M samostatně-adaptivní ethernetetový port |
| Operační systém | Embedded Linux |
| Standart Video Komprese | H.264 |
| Video Bitrate | 32Kbps~8Mbps nastavitelný |
| Max. Rozlišení Obrazu | 1920×1080 |
| Snímková frekvence | 50Hz:25fps (1920×1080) 60Hz:30fps (1920×1080) |
| Nastavení obrazu | Saturace, Jas a Kontrast můžou být nastaveny přes klienta nebo webové rozhraní |
| Smart Alarm | detekce pohybu, přerušení kabelu, konflikt IP adres |
| Podpora protokolů | TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,DHCP,HTTP,HTTPS,DHCP,DNS,DDNS,RTP/RTSP,PPPoE,SMTP,UPnP,NTP,ARP,ONVIF/PSIA |
| Obecné funkce | flickerless, dual stream, heartbeat, protekce heslem, vodoznak |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8~12mm, varifocal objektiv |
| Den/Noc | Auto(ICR) |
| IR LED | 4x IR Array LED |
| IR dosvit | 50m |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | <7W |
| Proud | 550mA |
| Váha | 770g |
| Krytí | IP66 |
| Pracovní prostředí | -10°C~+50°C / méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Ostatní | Přiložen držák,Šablona pro snadné upevnění držáku, šroubky, hmoždinky |
Videa k IP kameře na Youtube:
Změna IP adresy kamery DI-WAY v iCMS3 VIDEO
iCMS3 rozhraní DI-WAY kamer VIDEO
DI WAY 2Mpx Bullet Varifocal 2,8- 12 mm, rozhrání web 1080P. VIDEO
Kód produktu: SAPCDR1080V50W
Part no.: CDR1080V50W
EAN: CDR1080V50W
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CDR1080V50W |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(19 pcs)
€72,64 excl. VAT
€87,89
DI-WAY HDCVI venkovní IR dome kamera 720P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(1 pcs)
€28,30 excl. VAT
€34,24
DI-WAY Venkovní analog kamera 1200 TVL, 1x Array LED, 3.6mm
Skladem
(5 pcs)
€60,39 excl. VAT
€73,07
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 2.8-12mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€262,59 excl. VAT
€317,73
DI-WAY Vnitřní digitální kamera HDT-720/2,8-12/30ZO
Skladem
(10 pcs)
€98,49 excl. VAT
€119,17
Atrapa kamery ORNO OR-AK-1212 DOME venkovní, červená dioda
Skladem
(1 pcs)
€8,45 excl. VAT
€10,22
BLOW H-343 digitální kamera FHD 3Mpix 1536p, 4G, 4mm MicroSD
Skladem
(1 pcs)
€44,37 excl. VAT
€53,69
