DI-WAY Analogová IR Waterproof kamera 900TVL, 4mm, 2xArray, 40m
Code: SAPCAR900460GRelated products
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 2,8-12mm, 3xArray, 40m
Skladem
(7 pcs)
€87,70 excl. VAT
€106,12
DI-WAY Venkovní analog kamera 1200 TVL, 1x Array LED, 3.6mm
Skladem
(5 pcs)
€60,39 excl. VAT
€73,07
DI-WAY Vnitřní analog IR kamera 1200TVL, černá, 3.6mm
Skladem
(1 pcs)
€43,77 excl. VAT
€52,96
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P,4-9 mm, 30 m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(8 pcs)
€67,31 excl. VAT
€81,44
Product detailed description
DI-WAY Analogová IR Waterproof kamera 900TVL, 4mm, 2xArray, 40m- 1/3”1.3M Sony Exmor CMOS
- 900TVL Rozlišení
- Min. Iluminace 0LUX@(F1.2,IR ON)
- Den Noc (ICR), Automatický barevné na černobílé
- 3D DNR
- 5x Digital Zoom
- Auto CRR, Flickerless
- Vicejazyčné ovládání UTC OSD
- 4mm objektiv
- Nová IR Array LED technologie - lepší obraz v noci
- Max IR LED dosvit: 60m, 2x SUPER POWER IR ARRAY
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1/3” 1.3M Sony Exmor CMOS |
| Signal System | NTSC/PAL |
| Efektivní pixely | 1305(H)×1049(V) |
| Rozlišení | 900TVL |
| SNR | ≥48dB(AGC Off) |
| Min. Iluminace | 0LUX@(F1.2,IR ON) |
| Sync System | Interní |
| Video Výstup | 1Vp-p Composite Output(75Ω/BNC) |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Den/Noc | Auto, Barevné, Černobílé, Externí |
| 3D NR | ON / OFF |
| Expoziční režim | BLC, centrum hmotnosti fotometrie, bodová fotometrie, průměrná fotometrie, inteligentní fotometrie |
| Řízení clony | Auto, Manual |
| Digital Zoom | 0∼5x |
| Privatní maska | Zapnuto, Vypnuto (8 oblasti) |
| Detekce pohybu | Zapnuto, Vypnuto (4 oblasti) |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| IR LED | 2x SUPER POWER IR ARRAY LED |
| Max IR LED dosvit | 40m |
| Objektiv | 4mm objektiv |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | <7W |
| Proud | 550mA |
| Pracovní prostředí | -10°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Krytí | IP66 |
| Váha | 850g |
Kód produktu: SAPCAR900460G
Part no.: CAR900460G
EAN: CAR900460G
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CAR900460G |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera 1/2.9" 1.0Mpixel, 3,6mm
Skladem
(2 pcs)
€40,61 excl. VAT
€49,14
FERGUSON EYE 300 digitální kamera FHD 1080p WiFi 3,6mm MicroSD
Skladem
(8 pcs)
€66,19 excl. VAT
€80,09
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2xArray, 40m
Skladem
(2 pcs)
€56,83 excl. VAT
€68,76
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/12/60
Skladem
(24 pcs)
€93,77 excl. VAT
€113,46
