DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 3,6mm, 3xArray, 30m
Code: SAPC960AHD3630SRelated products
DI-WAY Venkovní analog kamera 1200 TVL, 1x Array LED, 3.6mm
Skladem
(5 pcs)
€60,39 excl. VAT
€73,07
Atrapa kamery ORNO OR-AK-1212 DOME venkovní, červená dioda
Skladem
(1 pcs)
€8,45 excl. VAT
€10,22
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P, 4-9mm, 30m
Skladem
(22 pcs)
€62,83 excl. VAT
€76,03
DI-WAY Venkovní IR Dome WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 2xArray, 25m
Skladem
(12 pcs)
€65,95 excl. VAT
€79,80
FERGUSON EYE 300 digitální kamera FHD 1080p WiFi 3,6mm MicroSD
Skladem
(8 pcs)
€66,19 excl. VAT
€80,09
DI-WAY Vnitřní IR kamera 1200TVL varifocal bílá
Skladem
(3 pcs)
€57,94 excl. VAT
€70,11
Product detailed description
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 3,6mm, 3xArray, 30m-960P/1.3 megapixel, 1/3” progressive scan CMOS
-Weatherproof AHD IR kamera vč. držáku
-Přenos po koaxiálním kabelu, víc než 400m přes 75-3 kabel
-Auto Den/Noc (ICR)
-3.6mm objektiv
-Max IR LED dosvit: 30M, Smart IR, 42MIL×3PCS Array
-Automatická Elektronická Klapka (AES), Auto Gain Control(AGC), Auto White Balance (AWB), Black Light Compensation (BLC), Mirror function
-IP67, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 960P/1.3 megapixel, 1/3” progressive scan CMOS |
| Rozlišení (horizontální) | Main Stream: 960P@25fps, 720P@25fps |
| LEDky | 42MIL×3PCS Array |
| IR Dosvit | 30m |
| Objektiv | 3.6mm |
| Min. Iluminace | 0 Lux (Při vypnutém Infra přísvitu) |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Video výstup | 1.0Vp-p@75? |
| S/N Ratio | >48dB |
| Scanning System | 2:1 Interlace |
| Synchronizace | Interní |
| Charakteristika Gamma | >0.45 |
| IR Přísvit přepínač | Auto |
| Kompenzace protisvětla | Auto |
| Nastavení zesílení | Auto |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Elektronická klapka | 1/50 ~ 1/100,000 sec(PAL);1/60 ~ 1/100,000 sec(NTSC) |
| Pracovní prostředí | -20°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 400m přes 75-3 koax kabel |
| Krytí | IP67 |
| Napájení | DC12V±10%/500mA |
Upozornění: Maximální délka vedení je s běžným koaxiálním kabelem (3C2V) až 300m, s kvalitním koaxiálním kabelem je možno dosáhnout vzdálenosti až 500m. Při použití levných, nekvalitních koaxiálních kabelu může docházet k rušení obrazu. Vyhněte se používání cinch kabelu – obraz je velmi nekvalitní. Doporučuje se u AHD kamer UTP převodník videosignálu (videobalun), použitím videobalunu je možné předejít jakémukoliv šumu, zrnění či jinému rušení. Přenos AHD videosignálu po kabelu UTP s videobaluny je možný do vzdálenosti cca 320m.
Kód produktu: SAPC960AHD3630S
Part no.: C960AHD3630S
EAN: C960AHD3630S
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C960AHD3630S |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/16/60
Skladem
(21 pcs)
€93,77 excl. VAT
€113,46
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 40m
Skladem
(11 pcs)
€64,05 excl. VAT
€77,50
BLOW H-343 digitální kamera FHD 3Mpix 1536p, 4G, 4mm MicroSD
Skladem
(1 pcs)
€44,37 excl. VAT
€53,69
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 3,6mm, 25m
Skladem
(10 pcs)
€39,36 excl. VAT
€47,62
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 42xLED, 30-40m
Skladem
(1 pcs)
€61,64 excl. VAT
€74,59
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 2,8-12mm, 3xArray, 40m
Skladem
(7 pcs)
€87,70 excl. VAT
€106,12
