DI-WAY AHD venkovní IR kamera 720P, 2,8-12mm, 40m, 3x Array
Code: SAPC720AHD2V1240ASRelated products
Kamera KRUGER & MATZ Connect C100 Solar 4G Tuya
Skladem
(3 pcs)
€106,32 excl. VAT
€128,65
Kamera Ubiquiti Networks G6 Pro 360 IP, venkovní, 12MP, bílá
Skladem
(12 pcs)
€421,12 excl. VAT
€509,56
Kamera Ubiquiti Networks G6 Turret UniFi Protect, 8MP, černá
Skladem
(24 pcs)
€168,79 excl. VAT
€204,23
Atrapa kamery Cabletech DK-12 Silver URZ0993, Bullet, Solar, LED
Skladem
(17 pcs)
€8,31 excl. VAT
€10,06
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWS-1080/16/60
Skladem
(10 pcs)
€126,82 excl. VAT
€153,45
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€243,69 excl. VAT
€294,87
Kamera Ezviz H80f Triple Lens Venkovní PTZ IP, 3x 4MP, WiFi
Skladem
(10 pcs)
€113,89 excl. VAT
€137,81
Product detailed description
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 720P, 2,8-12mm, 40m, 3x Array-720P/1 megapixel, 1/4’’progressive scan CMOS
-Weatherproof AHD IR kamera vč. držáku
-Přenos po koaxiálním kabelu, víc než 400m přes 75-3 kabel
-Auto Den/Noc (ICR)
-2.8-12mm Manual Zoom Objektiv (varifocal, 2MPixels)
-Max IR LED dosvit: 40M, Smart IR, 28MIL×3PCS Array
-Automatická Elektronická Klapka (AES), Auto Gain Control(AGC), Auto White Balance (AWB), Black Light Compensation (BLC), Mirror function
-IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 720P/1 megapixel, 1/4’’progressive scan CMOS |
| Rozlišení (horizontální) | Main Stream: 720P@25fps, IR-Cut Vestavěný |
| LEDky | 28MIL×3PCS Array |
| IR Dosvit | 40m |
| Min. Iluminace | 0.1 Lux (Při vypnutém Infra přísvitu) |
| Objektiv | 2.8-12mm Manual Zoom Objektiv (varifocal, 2MPixels) |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Video výstup | 1.0Vp-p@75? |
| S/N Ratio | >48dB |
| Scanning System | 2:1 Interlace |
| Synchronizace | Interní |
| Charakteristika Gamma | >0.45 |
| IR Přísvit přepínač | Auto |
| Kompenzace protisvětla | Auto |
| Nastavení zesílení | Auto |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Elektronická klapka | 1/50 ~ 1/100,000 sec(PAL);1/60 ~ 1/100,000 sec(NTSC) |
| Pracovní prostředí | -20°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 400m přes 75-3 koax kabel |
| Krytí | IP66 |
| Napájení | DC12V±10%/1000mA |
Upozornění: Maximální délka vedení je s běžným koaxiálním kabelem (3C2V) až 300m, s kvalitním koaxiálním kabelem je možno dosáhnout vzdálenosti až 500m. Při použití levných, nekvalitních koaxiálních kabelu může docházet k rušení obrazu. Vyhněte se používání cinch kabelu – obraz je velmi nekvalitní. Doporučuje se u AHD kamer UTP převodník videosignálu (videobalun), použitím videobalunu je možné předejít jakémukoliv šumu, zrnění či jinému rušení. Přenos AHD videosignálu po kabelu UTP s videobaluny je možný do vzdálenosti cca 320m.
Kód produktu: SAPC720AHD2V1240AS
Part no.: C720AHD2V1240AS
EAN: C720AHD2V1240AS
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C720AHD2V1240AS |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI IR Smart Bullet kamera 1/3" 1Mpixel, 3,6mm
Skladem
(7 pcs)
€88,48 excl. VAT
€107,06
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 2,8-12mm, 30 m ,4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(1 pcs)
€48,93 excl. VAT
€59,20
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080P, 4-9mm , 60m
Skladem
(1 pcs)
€68,74 excl. VAT
€83,17
DI-WAY IP metal IR dome kamera 3mpx, H.265, 6mm, 30x LED 20m
Skladem
(4 pcs)
€60,52 excl. VAT
€73,23
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 720p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(17 pcs)
€63,37 excl. VAT
€76,68
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080P, 3,6mm, 40m
Skladem
(1 pcs)
€60,39 excl. VAT
€73,07
