DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080p, 4-9mm, 60 m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Code: SAPC1080AHD4V960S4Related products
FREEFREE
TP-Link VIGI C350(6mm) VIGI 5MP Full-Color Bullet Network Camera
Skladem
(2 pcs)
€55,05 excl. VAT
€66,61
REOLINK bezpečnostní video zvonek D340W, 5MP, 2K+ HD
Skladem
(2 KS)
€100,22 excl. VAT
€121,27
Kamera Ezviz EB3 Venkovní, IP, na baterii, 3MP, 2.8mm
Skladem
(11 pcs)
€84,37 excl. VAT
€102,09
Product detailed description
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080P, 4-9mm , 60mČtyři druhy přenosu videosignálu v technologií AHD/TVI/CVI/CVBS!Novinka
- 1080P/2.0 megapixel, 1/2.8” progressive scan CMOS
- Weatherproof AHD IR kamera vč. držáku
- Kovové provedení
- Přenos po koaxiálním kabelu, víc než 400m přes 75-3 kabel
- Auto Den/Noc (ICR)
- 4-9mm Manual Zoom Objektiv (varifocal, 2MPixels)
- Max IR LED dosvit: 60M, Smart IR, 4x ARRAY LED
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1080P/2.0 megapixel, 1/2.8” progressive scan CMOS |
| Rozlišení (horizontální) | Main Stream: 1080P@25fps, 960P@25fps, 720P@25fps, IR-Cut Vestavěný |
| LEDky | 28MIL×4PCS Array |
| Objektiv | 4-9mm Manual Zoom Objektiv (varifocal, 2MPixels) |
| IR Dosvit | 60m |
| Min. Iluminace | 0.1 Lux (Při vypnutém Infra přísvitu) |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Video výstup | 1.0Vp-p@75? |
| S/N Ratio | >48dB |
| Scanning System | 2:1 Interlace |
| Synchronizace | Interní |
| Charakteristika Gamma | >0.45 |
| IR Přísvit přepínač | Auto |
| Kompenzace protisvětla | Auto |
| Nastavení zesílení | Auto |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Elektronická klapka | 1/50 ~ 1/100,000 sec(PAL);1/60 ~ 1/100,000 sec(NTSC) |
| Pracovní prostředí | -20°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 400m přes 75-3 koax kabel |
| Krytí | IP66 |
| Napájení | DC12V±10%/1000mA |
Upozornění: Maximální délka vedení je s běžným koaxiálním kabelem (3C2V) až 300m, s kvalitním koaxiálním kabelem je možno dosáhnout vzdálenosti až 500m. Při použití levných, nekvalitních koaxiálních kabelu může docházet k rušení obrazu. Vyhněte se používání cinch kabelu – obraz je velmi nekvalitní. Doporučuje se u AHD kamer UTP převodník videosignálu (videobalun), použitím videobalunu je možné předejít jakémukoliv šumu, zrnění či jinému rušení. Přenos AHD videosignálu po kabelu UTP s videobaluny je možný do vzdálenosti cca 320m.
Kód produktu: SAPC1080AHD4V960S4
Part no.: C1080AHD4V960S4
EAN: C1080AHD4V960S4
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C1080AHD4V960S4 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
FREEFREE
TP-Link VIGI C240(2.8mm) - Dome kamera, 4MP, 2,8mm, Full-Color
Skladem
(10 pcs)
€49,59 excl. VAT
€60
Kamera Ubiquiti Networks UniFi Video Camera G5 Bullet 5MP
Skladem
(50 pcs)
€112,31 excl. VAT
€135,89
Kamera Ezviz H80x Dual 4K Venkovní otočná IP s duálním objektivem, WiFi, 8MP, 4+4mm
Skladem
(11 pcs)
€98,70 excl. VAT
€119,43
TP-Link Tapo C425(2-pack) - Venkovní IP kamerový set na baterii, WiFi, 4MP ( 2560 x 1440 px ) 150°, ONVIF Starlight
Skladem
(1 pcs)
€164,07 excl. VAT
€198,52
FREEFREE
Dahua IP kamera T2A-PV, Field of View 2,8 mm
Na objednávku
€40,63 excl. VAT
€49,16
FREEFREE
TP-LINK Tapo C110 IP kamera s WiFi, 3MP (2304 x 1296), ONVIF
Skladem
(5 pcs)
€23,18 excl. VAT
€28,05
