DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 960P, 2,8-12mm, 30m
Code: SAPC960AHD2V1230SRelated products
FREEFREE
TP-Link VIGI C320I(4mm) Bullet kamera, 2MP, 4mm
Na objednávku
€41,51 excl. VAT
€50,23
FREEFREE
TP-Link VIGI C420I(4mm) Turret kamera, 2MP, 4mm
Na objednávku
€37,50 excl. VAT
€45,38
TP-Link Tapo C425(2-pack) - Venkovní IP kamerový set na baterii, WiFi, 4MP ( 2560 x 1440 px ) 150°, ONVIF Starlight
Skladem
(1 pcs)
€164,07 excl. VAT
€198,52
FREEFREE
TP-Link VIGI C330(6mm) Bullet kamera, 3MP, 6mm
Skladem
(1 pcs)
€49,59 excl. VAT
€60
Product detailed description
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 960P, 2,8-12mm, 30m- 960P/1.3 megapixel, 1/3” progressive scan CMOS
- Anti-vandal IR dome camera
- Přenos po koaxiálním kabelu, víc než 400m přes 75-3 kabel
- Auto Den/Noc (ICR)
- 2.8-12mm Manual Zoom Objektiv (Varifocal)
- Max IR LED dosvit: 30M, Smart IR, 3x ARRAY LED
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 960P/1.3 megapixel, 1/3” progressive scan CMOS |
| Rozlišení (horizontální) | Main Stream: 960P@25fps, 720P@25fps, IR-Cut Vestavěný |
| LEDky | 28MIL×3× Array |
| IR Dosvit | 30m |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Video výstup | 1.0Vp-p@75? |
| S/N Ratio | >48dB |
| Scanning System | 2:1 Interlace |
| Synchronizace | Interní |
| Charakteristika Gamma | >0.45 |
| IR Přísvit přepínač | Auto |
| Kompenzace protisvětla | Auto |
| Nastavení zesílení | Auto |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Elektronická klapka | 1/50 ~ 1/100,000 sec(PAL);1/60 ~ 1/100,000 sec(NTSC) |
| Pracovní prostředí | -20°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 400m přes 75-3 koax kabel |
| Krytí | IP66 |
| Napájení | DC12V±10%/1000mA |
Upozornění: Maximální délka vedení je s běžným koaxiálním kabelem (3C2V) až 300m, s kvalitním koaxiálním kabelem je možno dosáhnout vzdálenosti až 500m. Při použití levných, nekvalitních koaxiálních kabelu může docházet k rušení obrazu. Vyhněte se používání cinch kabelu – obraz je velmi nekvalitní. Doporučuje se u AHD kamer UTP převodník videosignálu (videobalun), použitím videobalunu je možné předejít jakémukoliv šumu, zrnění či jinému rušení. Přenos AHD videosignálu po kabelu UTP s videobaluny je možný do vzdálenosti cca 320m.
Kód produktu: SAPC960AHD2V1230S
Part no.: C960AHD2V1230S
EAN: C960AHD2V1230S
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C960AHD2V1230S |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
FREEFREE
TP-Link Tapo C222 domácí bezpečnostní otočná Wi-Fi kamera
Skladem
(1 pcs)
€28,95 excl. VAT
€35,03
Kamera Ubiquiti Networks G6 Turret UniFi Protect, 8MP, černá
Skladem
(50 pcs)
€168,72 excl. VAT
€204,15
TP-Link Mercusys MC210 Domácí bezpečnostní otočná Wi-Fi kamera
Skladem
(2 pcs)
€14,69 excl. VAT
€17,78
FREEFREE
TP-Link Tapo C230 - Domácí bezpečnostní Wi-Fi kamera, 3K 5MP (2880×1620), 2.4 GHz, Pan/Tilt AI Home Security
Skladem
(39 pcs)
€35,26 excl. VAT
€42,67
FREEFREE
TP-LINK Tapo C125 - Domácí IP kamera, smart AI, 4MP (2560x1440) 140°, ONVIF, Starlight (Color Night Vision )
Skladem
(8 pcs)
€55,05 excl. VAT
€66,61
FREEFREE
Dahua IP kamera T2A-PV, Field of View 3,6 mm
Na objednávku
€40,63 excl. VAT
€49,16
FREEFREE
TP-Link VIGI C240I(4mm) Dome kamera, 4MP, 4mm
Na objednávku
€50,98 excl. VAT
€61,68
