AKASA chladič CPU - Al LGA1700 backplate ITX
Code: 201042577323Related products
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID E360
Na dotaz (není skladem)
€117,83 excl. VAT
€142,57
FREEFREE
Adata XPG Levante II 360 vodní chlazení CPU, RGB
Skladem
(20 pcs)
€64,80 excl. VAT
€78,41
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID A13 360 WHITE
Na dotaz (není skladem)
€87,36 excl. VAT
€105,71
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Chlazení CPU |
|---|---|
| EAN: | 4710679552194 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Počet ventilátorů na chladiči: | 1 ks |
| Velikost ventilátoru (mm): | 80 mm a méně |
| Max. otáčky ventilátoru (rpm): | 3000 |
| Průtok vzduchu (CFM): | 23,45 |
| Max. hluk (dB): | 26 - 35 dB |
| Intel socket 1700: | Ano |
| Maximální TDP: | 35W |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
DEEPCOOL CPU Chladič AN400 BK, 1x92mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(76 KS)
€30,60 excl. VAT
€37,03
FREEFREE
FSP Chladič CPU MP7-WA Dual, 120mm FDB Fan, White
Skladem
(2 pcs)
€38,95 excl. VAT
€47,13
FREEFREE
Vodní chlazení Genesis HYDRIA 240, ARGB, černé
Skladem
(1 pcs)
€61,68 excl. VAT
€74,63
