Adelid PSA-32A-4P Přepínač sítí 32A, 1-0-2, 4P
Code: SAP46ADPSA32A4P
Skladem (5 pcs)
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Adelid PSA-32A-4P Přepínač pro výběr napájení 32A, 1-0-2, 4P
Přepínač síťového napětí se používá v řídicích systémech.
Technická data:
Model: PSA
Počet pólů: 4
Proud: 32A
Jmenovité napětí: 240/415V~
Kabely: 1-16mm2 (pramen), 1-16mm2 (drát)
Jmenovitá frekvence: 50/60 Hz
Okolní teplota: -5°C až +40°C
Montáž: na lištu TH35
Kategorie použití: AC-22A
Elektrická životnost: 1500 cyklů
Mechanická životnost: 8500 cyklů
Mechanická pevnost (kj): 20000
Jmenovité rázové napětí: 6 kV
Rozměry: šířka 72 mm (2 moduly)