27'' LED ASUS VG27UQ1A
Code: 20886009868
Skladem (2 pcs)
Delivery options
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: 25" - 27”
EAN: 4711387747797
Barva: Černá
Displej - typ: LCD IPS/PLS/WVA
Doba odezvy (ms): 1
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
FreeSync: Ano
G-Sync: Ano
Herní provedení: Ano
Konektor DisplayPort: Ano
Konektor HDMI: Ano
Model: VG27UQ1A
Modelová řada: Asus TUF
Obnovovací frekvence (Hz): 160
Repro: Ano
Rozlišení: 3840x2160 (Ultra HD, 4K)
Třída energetické účinnosti: F
VESA standard: Ano
Způsob použití: Herní
Úhlopříčka ("): 27
Úhlopříčka rozsah: 25" - 27"
Verze HDMI: Verze 2.1
DP počet: 1
HDR: HDR10
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100 mm
Rozlišení - standard: 4K
Výkon repro (W): 2 W