DIGITUS DN-37105 Nástěnná skříň 9U, Dynamic-N, 19", 600x450mm, nesmontovaná černá (RAL 9005)
Kód: SWSDGT00182Detailní popis produktu
Nástěnné síťové rozvaděče řady Dynamic-N byly vyvinuty pro jednoduché a obzvláště nákladově optimalizované rozšíření sítě. Střecha, základna a zadní panel každé rozvaděče jsou vybaveny předděrovaným kabelovým vstupem. Střešní šasi je také opatřeno děrovanou plochou pro umístění modulu ventilátoru. Uvnitř jsou instalovány dva páry pozinkovaných profilových lišt 483 mm (19"), označených výškovými jednotkami, které lze čitel v obou směrech. Ty lze nastavit do hloubky. Každá rozvaděč je robustní ocelová konstrukce vyrobená z ocelového plechu o tloušťce až 1,2 mm. Barvení je provedeno elektrostatickým práškovým lakováním ve standardních barvách šedá (RAL 7035) a černá (RAL 9005). Odnímatelné boční panely a uzamykatelné a odnímatelné přední dveře zlepšují přístupnost. Panty dveří lze vyměnit. Montáž na stěnu se provádí ve dvou jednoduchých krocích: Dodaná montážní deska se přišroubuje ke stěně a poté se spojí s krytem. Pro zjednodušenou logistiku se řada Dynamic-N dodává v nesmontovaném stavu v prostorově úsporném plochém balení. Nástěnný kryt lze rychle a snadno nainstalovat pomocí přiloženého návodu k instalaci. Technické detaily Třída ochrany IP20 Uzamykatelné bezpečnostní skleněné dveře s ocelovým rámem Úhel otevření dveří 230° 1bodové zamykání předních dveří Profilové lišty 483 mm (19") vpředu a vzadu uvnitř skříně, pozinkované Profilové lišty o délce 483 mm (19") jsou hloubkově nastavitelné a označené výškovou jednotkou Robustní ocelový plech o tloušťce 1,0 - 1,2 mm s vysokou nosností, práškově lakovaný Vstup kabelů možný zezadu, střechy a zespodu (předpřipravené výřezy) Střecha je připravena pro umístění ventilátorového prvku (vyražené úchyty) Větrací otvory pro aktivní a pasivní větrání 4 uzemňovací body (základna, boční panel a přední dveře) s ochranným krytem Instalační hloubka pro komponenty (standardní maximum): 219 - 320 mm Atributy Typ skříně: Nástěnná skříňka Barva: černá, RAL 9005 Hloubka: 450 mm Přední dveře: Skleněné dveře, jednostranné otevírání Nosnost: 60 kg Boční panely: Obě strany Jednotky: 9 Šířka: 600 mm Třída ochrany IP: IP20 Namontováno: ne Obsah balení Sada uzemňovacích kabelů Montážní sada (šrouby, matice, podložky) 2x klíč Návod k montážiKód produktu: SWSDGT00182
Part no.: DN-37105
EAN: 4016032488583
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 19" skříně |
|---|---|
| EAN: | 4016032488583 |
| Výška racku (rackové skříně): | 9U |
| Šířka racku (rackové skříně): | 60 cm |
| Hloubka racku (rackové skříně): | 40 až 49 cm |
| Typ (rackové skříně): | Montáž na zeď |
| Výrobce (rackové skříně): | Digitus |
| GPSR: | ASSMANN Electronic GmbH;Auf dem Schüffel 3,D-58513,Lüdenscheid,Germany;info@assmann.com |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
