DI-WAY Digital IP venk. Varifocal IR Bullet kamera 960P, 2,8-12mm, 2x Array, 40m
Code: SAPCDR960V60GRelated products
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 15xLED, 15-20m DOME
Skladem
(1 pcs)
€60,52 excl. VAT
€73,23
Atrapa kamery ORNO OR-AK-1212 DOME venkovní, červená dioda
Skladem
(1 pcs)
€8,45 excl. VAT
€10,22
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 40m
Skladem
(11 pcs)
€64,05 excl. VAT
€77,50
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P, 4-9mm, 30m
Skladem
(22 pcs)
€62,83 excl. VAT
€76,03
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWT-720/8/35POE
Skladem
(19 pcs)
€68,26 excl. VAT
€82,59
DI-WAY HDCVI venkovní IR dome kamera 720P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(1 pcs)
€28,30 excl. VAT
€34,24
Product detailed description
DI-WAY Digital IP venk. Varifocal IR Bullet kamera 960P, 2,8-12mm, 2x Array, 40m- 1.3M Pixels CMOS Sensor
- Dual stream, Detekce pohybu, Protekce heslem
- Podpora ONVIF, PSIA Protokolu
- Podpora Smartphonu - Android, Iphone
- CVBS výstup
- 2.8~12mm, varifocal objektiv
- Max IR LED dosvit: 40m, 2x Supper Power IR Array LED
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1.3M Pixels CMOS Sensor |
| CVBS Výstup | podporuje |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M samostatně-adaptivní ethernetetový port |
| Operační systém | Embedded Linux |
| Standart Video Komprese | H.264 |
| Video Bitrate | 32Kbps~8Mbps nastavitelný |
| Max. Rozlišení Obrazu | 1280×960 |
| Snímková frekvence | 50Hz:25fps(1280×960);60Hz:30fps(1280×960) |
| Nastavení obrazu | Saturace, Jas a Kontrast můžou být nastaveny přez klienta nebo webové rozhraní |
| Smart Alarm | detekce pohybu, přerušení kabelu, konflikt IP adres |
| Podpora protokolů | TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,DHCP,HTTP,HTTPS,DHCP,DNS,DDNS,RTP/RTSP,PPPoE,SMTP,UPnP,NTP,ARP,ONVIF/PSIA |
| Obecné funkce | flickerless, dual stream, heartbeat, protekce heslem, vodoznak |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8~12mm, varifocal |
| IR LED | 2x Supper Power IR Array LED< |
| IR dosvit | 40m |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | <8.5W |
| Proud | 670mA |
| Váha | 820g |
| Krytí | IP66 |
| Pracovní prostředí | -10°C~+50°C / méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Ostatní | Přiložen držák,Šablona pro snadné upevnění držáku, šroubky, hmoždinky |
Videa k IP kameře na Youtube:
Změna IP adresy kamery DI-WAY v iCMS3 VIDEO
iCMS3 rozhraní DI-WAY kamer VIDEO
DI WAY 2Mpx Bullet Varifocal 2,8- 12 mm, rozhrání web 1080P. VIDEO
Kód produktu: SAPCDR960V60G
Part no.: CDR960V60G
EAN: CDR960V60G
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CDR960V60G |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY Digital IP venkovní Varifocal IR Dome kamera 1080P, 2,8-12 mm, 3xArray, 40m, POE
Skladem
(1 pcs)
€101,92 excl. VAT
€123,32
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/16/60
Skladem
(21 pcs)
€93,77 excl. VAT
€113,46
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 720P, 2,8-12mm, 40m
Skladem
(4 pcs)
€52,62 excl. VAT
€63,67
DI-WAY HDCVI venkovní Bullet kamera 1080P, 2,8-12mm, 2xArray, 40m
Skladem
(23 pcs)
€122,07 excl. VAT
€147,70
DI-WAY Digital IP venkovní IR Bullet kamera 960P, 3,6mm, 20m
Skladem
(1 pcs)
€54,28 excl. VAT
€65,68
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 3,6mm, 25m
Skladem
(10 pcs)
€39,36 excl. VAT
€47,62
