DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 2,8-12mm, 30 m ,4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Code: SAPC720AHD2V1230S4Related products
FREEFREE
TP-Link Tapo C202 domácí bezpečnostní otočná Wi-Fi kamera
Skladem
(2 pcs)
€23,25 excl. VAT
€28,13
Kamera Ezviz E6 3K (Home kit) Vnitřní otočná IP, 5MP, 4mm
Skladem
(3 pcs)
€68,53 excl. VAT
€82,92
FREEFREE
TP-Link VIGI C240I(4mm) Dome kamera, 4MP, 4mm
Na objednávku
€50,98 excl. VAT
€61,68
FREEFREE
TP-Link VIGI C240(4mm) Dome kamera, 4MP, 4mm, Full-Color
Skladem
(4 pcs)
€49,59 excl. VAT
€60
Kamera Ezviz H6c 2K+ Vnitřní otočná IP s WiFi, 4MP, 4mm
Skladem
(7 pcs)
€30,72 excl. VAT
€37,17
TP-Link Mercusys MC210 Domácí bezpečnostní otočná Wi-Fi kamera
Skladem
(2 pcs)
€14,69 excl. VAT
€17,78
FREEFREE
TP-Link VIGI C330(6mm) Bullet kamera, 3MP, 6mm
Skladem
(1 pcs)
€49,59 excl. VAT
€60
FREEFREE
TP-Link VIGI C330(4mm) Bullet kamera, 3MP, 4mm, Full-Color
Skladem
(1 pcs)
€49,59 excl. VAT
€60
Product detailed description
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 2,8-12mm, 30m,Čtyři druhy přenosu videosignálu v technologií AHD/TVI/CVI/CVBS!Novinka
- 720P/1 megapixel, 1/4’’progressive scan CMOS
- Anti-vandal IR dome camera
- Kovové provedení
- Přenos po koaxiálním kabelu, víc než 400m přes 75-3 kabel
- Auto Den/Noc (ICR)
- 2.8-12mm Manual Zoom Objektiv (varifocal, 2MPixels)
- Max IR LED dosvit: 30M, Smart IR, 28MIL×3PCS Array
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 720P/1 megapixel, 1/4’’progressive scan CMOS |
| Rozlišení (horizontální) | M"Main Stream: 720P@25fps, IR-Cut Vestavěný |
| LEDky | 28MIL×2× Array |
| IR Dosvit | 25m |
| Min. Iluminace | 0.1 Lux (Při vypnutém Infra přísvitu) |
| Objektiv | 2.8-12mm Manual Zoom Objektiv (varifocal, 2MPixels) |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Video výstup | 1.0Vp-p@75? |
| S/N Ratio | >48dB |
| Scanning System | 2:1 Interlace |
| Synchronizace | Interní |
| Charakteristika Gamma | >0.45 |
| IR Přísvit přepínač | Auto |
| Kompenzace protisvětla | Auto |
| Nastavení zesílení | Auto |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Elektronická klapka | 1/50 ~ 1/100,000 sec(PAL);1/60 ~ 1/100,000 sec(NTSC) |
| Pracovní prostředí | -20°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 400m přes 75-3 koax kabel |
| Krytí | IP66 |
| Napájení | DC12V±10%/1000mA |
Upozornění: Maximální délka vedení je s běžným koaxiálním kabelem (3C2V) až 300m, s kvalitním koaxiálním kabelem je možno dosáhnout vzdálenosti až 500m. Při použití levných, nekvalitních koaxiálních kabelu může docházet k rušení obrazu. Vyhněte se používání cinch kabelu – obraz je velmi nekvalitní. Doporučuje se u AHD kamer UTP převodník videosignálu (videobalun), použitím videobalunu je možné předejít jakémukoliv šumu, zrnění či jinému rušení. Přenos AHD videosignálu po kabelu UTP s videobaluny je možný do vzdálenosti cca 320m.
Kód produktu: SAPC720AHD2V1230S4
Part no.: C720AHD2V1230S4
EAN: C720AHD2V1230S4
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C720AHD2V1230S4 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
FREEFREE
TP-Link VIGI C230(4mm) - Dome kamera, 3MP, 4mm, Full-Color
Skladem
(2 pcs)
€47,38 excl. VAT
€57,33
TP-Link Tapo C610 KIT venkovní kamera, solární panel (3MP, 2K, 1296p, IR 10m, WiFi, micro SD card, IP65)
Skladem
(9 KS)
€71,24 excl. VAT
€86,20
FREEFREE
TP-Link VIGI C440I(4mm) Turret kamera, 4MP, 4mm
Na objednávku
€45,17 excl. VAT
€54,66
Kamera Ezviz H8c PoE 2K Venkovní otočná IP, 4MP, 4mm
Skladem
(50 pcs)
€45,85 excl. VAT
€55,48
Kamera Ezviz H5 4G 2K Venkovní IP, 3MP, 4mm, 4G/LTE
Skladem
(7 pcs)
€57,87 excl. VAT
€70,02
FREEFREE
TP-Link Tapo C230 - Domácí bezpečnostní Wi-Fi kamera, 3K 5MP (2880×1620), 2.4 GHz, Pan/Tilt AI Home Security
Skladem
(39 pcs)
€35,26 excl. VAT
€42,67
