DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 650W PF650X, 120mm, 80+ Bronze, černá
Kód: ED1808156Související produkty
THERMALTAKE Case Core P3 TG Pro, ATX, Průhledná bočnice, černá
Skladem
(32 KS)
2 495,04 Kč bez DPH
3 019 Kč
ZDARMAZDARMA
GEMBIRD počítačová skříň Fornax 4000 ARGB
Na objednávku
828,93 Kč bez DPH
1 003 Kč
ZDARMAZDARMA
GEMBIRD počítačová skříň Fornax 4000 ARGB,bílá
Na objednávku
915,70 Kč bez DPH
1 108 Kč
THERMALTAKE Case View 380 WS ARGB, Průhledná bočnice, černá
Skladem
(26 KS)
2 076,03 Kč bez DPH
2 512 Kč
ZDARMAZDARMA
DEEPCOOL Case CH260 WH, mATX, Průhledná bočnice, bílá
Skladem
(50 KS)
1 200 Kč bez DPH
1 452 Kč
DEEPCOOL Case CG580 WH, ATX, Průhledná bočnice, bílá
Skladem
(17 KS)
938,02 Kč bez DPH
1 135 Kč
Detailní popis produktu
GAMERSTORM PF650X
Gamerstorm PF650X je spolehlivý napájecí zdroj navržený pro stabilní výkon a bezpečný provoz herních sestav. Disponuje certifikací 80 PLUS Bronze, která zajišťuje účinnost až 88 % při typickém zatížení, což vede k nižší spotřebě energie a menší produkci odpadního tepla.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 650 W |
| MTBF hodin | 40 000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/OCP/SCP/OTP/UVP/SIP/NLO |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (550 mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 2x (620 + 150 mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (550 mm) |
| SATA Konektor + Molex | 2x / 3x (450 mm + 150 mm + 1x 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | V2.52 |
| 80 PLUS Efficiency | 80 Plus Bronze |
| Modulární kabeláž | Není |
Kód produktu: ED1808156
Part no.: R-PF650X-HD0B-JGEU
EAN: 6933412756279
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 6933412756279 |
| Formát zdroje: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pro základní desku: | ATX 24-pin |
| Výkon zdroje (W): | 650 |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Bronze |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 650W PS650G, 92mm, Plně modulární, Gold Cybenetics, ATX 3.1, černá
Skladem
(9 KS)
1 811,57 Kč bez DPH
2 192 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP HEXA 85+ PRO 550/550W/ATX/80PLUS Bronze/Retail
Skladem
(20 ks)
1 172,73 Kč bez DPH
1 419 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP SFX FSP350-50SAC/350W/SFX/80PLUS Bronze/Bulk
Skladem
(20 ks)
824,79 Kč bez DPH
998 Kč
FSP MEGA TI/1350W/ATX 3.1/80PLUS Titanium/Modular/Retail
Skladem
(8 ks)
6 406,61 Kč bez DPH
7 752 Kč
DEEPCOOL GAMERSTORM zdroj 1000W PS1000P, 92mm, Plně modulární, Platinum Cybenetics, ATX 3.1, černá
Skladem
(11 KS)
3 311,57 Kč bez DPH
4 007 Kč
FSP Modul pro zdroj TWINS 700/700W/ATX/90%/Retail
Na objednávku
2 415,70 Kč bez DPH
2 923 Kč
