DEEPCOOL CPU Chladič AK700 G2 DIGITAL WH, 1x120, LGA 1851, AM5, bílá
Kód: ED1808082Související produkty
ZDARMAZDARMA
FSP Vodní chlazení AE36-B, Black
Skladem
(3 ks)
1 287,60 Kč bez DPH
1 558 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID A13 240 WHITE
Na dotaz (není skladem)
1 945,45 Kč bez DPH
2 354 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP Chladič CPU MP7-WA Dual, 120mm FDB Fan, White
Na objednávku
960,33 Kč bez DPH
1 162 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID I360 WHITE
Na dotaz (není skladem)
3 500,83 Kč bez DPH
4 236 Kč
DEEPCOOL CPU Chladič AK400, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(99 KS)
466,12 Kč bez DPH
564 Kč
ZDARMAZDARMA
Adata XPG Levante II 360 vodní chlazení CPU, RGB
Skladem
(20 ks)
1 597,52 Kč bez DPH
1 933 Kč
Cooler Master CPU Chladič Hyper 212 3DHP BLACK ARGB, 1x120mm, ARGB, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(99 KS)
558,68 Kč bez DPH
676 Kč
Detailní popis produktu
DEEPCOOL AK700 G2 DIGITAL WH
Navazující na legendární řadu AK DIGITAL, přináší AK700 DIGITAL WH vylepšené chlazení a výrazně nový vzhled. Je vybaven sedmi pokročilými měděnými tepelnými trubicemi, hustým jednoblokovým věžovým chladičem, nově navrženým tichým ventilátorem, designem s dřevěným vzorem a špičkovým čtyřsegmentovým digitálním displejem, díky čemuž poskytuje špičkový výkon a intuitivní monitorování v reálném čase.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 124 × 76 × 151 mm |
| Počet ventilátorů | 1x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 × 120 × 25 mm |
| Rychlost | 2700±10% RPM |
| Statický tlak | 5,13 mm H20 |
| Proud vzduchu | 77,23 CFM |
| Hluk | 21.0/28.8/36.0 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Podsvícení | ARGB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/115X |
| AMD | AM5/AM4 |
Kód produktu: ED1808082
Part no.: R-AK700-WHNDMN-GJD
EAN: 6933412729860
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazení CPU |
|---|---|
| EAN: | 6933412729860 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - Soho H7 RGB
Skladem
(14 ks)
1 243,80 Kč bez DPH
1 505 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - Alucia H6LS M2
Skladem
(20 ks)
1 025,62 Kč bez DPH
1 241 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - ALUCIA H6LS
Skladem
(3 ks)
1 384,30 Kč bez DPH
1 675 Kč
DEEPCOOL CPU Chladič AK400 G2 WH, 1x120, LGA1851, AM5, bílá
Skladem
(21 KS)
717,36 Kč bez DPH
868 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - ALUCIA H6L
Skladem
(3 ks)
1 384,30 Kč bez DPH
1 675 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - Soho H4 Plus Reverse Kit
Skladem
(2 ks)
1 406,61 Kč bez DPH
1 702 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - Alucia Bundle
Skladem
(14 ks)
1 025,62 Kč bez DPH
1 241 Kč
