Club3D hub Thunderbolt 5 5v1, 3x USB-C TB5, 1x USB-A, 1x8K60Hz, 3x 5K60Hz, certifikace Thunderbolt Share, 180W
Kód: ED795321Související produkty
ZDARMAZDARMA
Delock USB 5 Gbps Hub se 7 porty USB Type-C™ se spínačem, z nichž 6 x datové porty a 1 x datový port s napájecím výkonem
Na objednávku
1 197,52 Kč bez DPH
1 449 Kč
Club3D hub USB-C, 7-in-1 hub s 2x USB, 1xHDMI, 1xUSB-C PD, RJ45, microSD/SD, 140W, 4K60Hz, 1m kabel
Skladem
(2 KS)
859,50 Kč bez DPH
1 040 Kč
ZDARMAZDARMA
Delock Hub USB 10 Gbps se 2 porty USB Typ-A + 2 porty USB Type-C™ s konektorem USB Type-C™ a s PD 95 W
Na objednávku
580,99 Kč bez DPH
703 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA USB hub 2 x Quick Charge 3.0 + 2 x USB 3.1
Skladem
(17 ks)
546,28 Kč bez DPH
661 Kč
Detailní popis produktu
Club3D hub Thunderbolt 5 5v1
Club 3D CSV-2563 je certifikovaný přenosný Thunderbolt 5 hub, který nabízí nejpokročilejší, nejefektivnější a nejvšestrannější řešení vstupů a výstupů – s rychlostí až 80 Gb/s nebo 120 Gb/s pro přenos dat a videa.
CERTIFIKOVANÝ THUNDERBOLT 5 HUB – Náš první TB5 produkt, plně certifikovaný pro zajištění maximální kompatibility a špičkového výkonu.
NAPÁJENÍ PRO CELOU SESTAVU – Poskytuje až 100 W pro notebook a dalších 30 W pro telefon nebo tablet přes dva přední USB-C porty (není třeba dalších nabíječek).
OBSAHUJE THUNDERBOLT SHARE – Součástí balení je licence Thunderbolt Share, která umožňuje přímé propojení dvou počítačů pro snadný přenos souborů a sdílení obrazovky.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Vstup | 1x Thunderbolt 5 |
| Výstup | 3x Thunderbolt 5, 1x USB-A |
| Rozlišení | 1x 8K60Hz, 3x 5K60Hz |
| Délka kabelu | 100 cm |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 12.4 x 7.4 x 1.3cm |
| Váha | 126g |
Kód produktu: ED795321
Part no.: CSV-2563
EAN: 8719214473495
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Huby |
|---|---|
| EAN: | 8719214473495 |
| Druh IO zařízení: | USB-C hub nebo switch |
| Provedení: | Externí |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ASUS PCIe Adaptér XG-C100C V3, až 10Gbps, RJ45, červená
Skladem
(9 KS)
2 187,60 Kč bez DPH
2 647 Kč
Delock 4-portový tenký Hub USB Type-C™ mající 1 x USB 10 Gbps Typ-A + 2 x USB 2.0 Typ-A + 1 x USB 2.0 USB Type-C™ a PD 9
Na objednávku
357,02 Kč bez DPH
432 Kč
ZDARMAZDARMA
256GB Patriot HUB + úložiště MD300 USB-C+ HDMI
Na objednávku
1 123,97 Kč bez DPH
1 360 Kč
ZDARMAZDARMA
VERBATIM Hub USB-C Pro Multiport 14 Port, 5x USB-A, 2x USB-C, 2x HDMI, 1xVGA, RJ45, 3.5mm Jack audio, microSD/SD, šedá
Skladem
(14 KS)
1 595,87 Kč bez DPH
1 931 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA - externí USB hub - USB typ-C na 9-in-1
Skladem
(4 ks)
1 228,10 Kč bez DPH
1 486 Kč
Club3D Video switch 4:1 HDMI 2.0 4K60Hz UHD, 4 porty
Skladem
(7 KS)
962,81 Kč bez DPH
1 165 Kč
