Club3D Dokovací stanice USB-C 7v1, 1xHDMI, 1xUSB-C PD, 2xUSB, 1xRJ45, microSD/SD, černá
Kód: ED795316Detailní popis produktu
Club3D Dokovací stanice 7v1
Club 3D CSV-2553 je USB-C, rozbočovač 7 v 1 s HDMI, 2x USB, RJ45, sloty pro karty microSD/SD a portem USB-C samice, který představuje ideální řešení pro rozšíření portu USB-C nebo Thunderbolt 3 (PC/Laptop/tablet/mobilní telefon atd.) speciálně pro hostitele s jediným portem USB-C.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Vstup | 1x USB-C |
| Výstup | x HDMI 1x USB-C PD 100W 2x USB-A 1x RJ-45 1x MicroSD/SD |
| Rozlišení | 4K60Hz |
| Délka kabelu | 17 cm |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 136 x 34 x 14 mm |
| Váha | 71 g |
Kód produktu: ED795316
Part no.: CSV-2553
EAN: 8719214473563
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dokovací stanice, replikátory |
|---|---|
| EAN: | 8719214473563 |
| Počet DP portů: | 0 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA portů: | 0 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Počet USB-A: | 2 |
| LAN: | 1Gbps |
| Max. počet ext.monitorů: | 1 |
| SD karta: | Ano |
| Audio: | Ne |
| VESA podpora: | Ne |
| PD (max.W): | 100 |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
