Club3D Dokovací stanice USB-C 12v1, 2xHDMI, 2xDP, 2xUSB-C, 1xUSB-C PD, 3xUSB, 1xRJ45, 1x3.5mm, černá
Kód: ED795329Detailní popis produktu
Club3D 12v1 Dokovací stanice USB-C
CSV-2542 je první dokovací stanice, která umožňuje připojení až čtyř 4K monitorů k jakémukoli zařízení se systémem Windows nebo Mac pouze prostřednictvím 10Gb/s USB rozhraní, a to i u modelů, které tuto funkci standardně nepodporují (např. MacBook Air).

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Vstup | USB-C |
| Výstup | 1x USB-C PD 2x HDMI 2x DisplayPort 1x Ethernet 3x USB-A 2x USB-C 1x 3.5mm Jack |
| Délka kabelu | 21 cm |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 110 x 110 x 35 mm |
| Váha | 361 g |
Kód produktu: ED795329
Part no.: CSV-2542
EAN: 8719214473648
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dokovací stanice, replikátory |
|---|---|
| EAN: | 8719214473648 |
| Počet DP portů: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA portů: | 0 |
| Počet USB-C: | 3 |
| Počet USB-A: | 3 |
| LAN: | 2.5Gbps |
| SD karta: | Ne |
| Audio: | Audio+Mic |
| PD (max.W): | 100 |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
