Club3D Dokovací stanice Thunderbolt 5 13v1, 1x M.2 SSD slot, 1xUSB-C TB5, 2xUSB-C,3xUSB-A,2xHDMI,1xmicroSD/SD,1xEthernet
Kód: ED795331Detailní popis produktu
Club3D Dokovací stanice Thunderbolt 5 13v1
CSV-2562 je certifikovaná dokovací stanice Thunderbolt 5, která sjednocuje všechny nezbytné porty do jednoho zařízení, včetně slotu pro SSD umožňujícího snadné rozšíření úložiště počítače s rychlostí přenosu dat odpovídající internímu disku.
CERTIFIKOVANÝ THUNDERBOLT 5 – Náš nejvyšší model zařízení TB5, plně certifikovaný pro zaručenou kompatibilitu a špičkový výkon.
BEZPROBLÉMOVÉ ROZŠÍŘENÍ ÚLOŽIŠTĚ – Získejte více místa díky snadno použitelnému slotu pro SSD, který vašemu počítači zajistí stejně bleskovou rychlost jako jeho vestavěné úložiště.
NAPÁJENÍ CELÉ SESTAVY – Dodává 140 W pro váš notebook a 30 W pro telefony či tablety přes dva přední porty USB-C (bez nutnosti dalších nabíječek).
VČETNĚ THUNDERBOLT SHARE – Dodává se s licencí Thunderbolt Share pro přímé propojení dvou počítačů umožňující plynulý přenos souborů a sdílení ovládání displeje.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Vstup | 1x Thunderbolt 5 |
| Výstup | 1x Thunderbolt 5 2x HDMI 2x USB-C 3x USB-A 1x MicroSD/SD 1x Ethernet 1x 3.5mm Jack 1x M.2 |
| Rozlišení | 8K60Hz, 3x 5K60Hz, 3x 4K144Hz |
| Délka kabelu | 100 cm |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 140 x 140 x 50 mm |
| Váha | 794 g |
Kód produktu: ED795331
Part no.: CSV-2562
EAN: 8719214473570
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dokovací stanice, replikátory |
|---|---|
| EAN: | 8719214473570 |
| Počet DP portů: | 0 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA portů: | 0 |
| Počet USB-C: | 3 |
| Počet USB-A: | 3 |
| Max. počet ext.monitorů: | 4 |
| SD karta: | Ano |
| Audio: | Audio+Mic |
| VESA podpora: | Ne |
| PD (max.W): | 180 |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
