AKASA chladič CPU - Al LGA1700 backplate ITX
Code: 201042577323Related products
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID I240
Na dotaz (není skladem)
€117,83 excl. VAT
€142,57
Fractal Design Lumen S36 v2 RGB vodní chlazení
Skladem
(20 pcs)
€121,21 excl. VAT
€146,67
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID M360
Na dotaz (není skladem)
€106,29 excl. VAT
€128,61
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Chlazení CPU |
|---|---|
| EAN: | 4710679552194 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Počet ventilátorů na chladiči: | 1 ks |
| Velikost ventilátoru (mm): | 80 mm a méně |
| Max. otáčky ventilátoru (rpm): | 3000 |
| Průtok vzduchu (CFM): | 23,45 |
| Max. hluk (dB): | 26 - 35 dB |
| Intel socket 1700: | Ano |
| Maximální TDP: | 35W |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID A13 360 WHITE
Na dotaz (není skladem)
€87,36 excl. VAT
€105,71
DEEPCOOL CPU Chladič AK400 G2 WH, 1x120, LGA1851, AM5, bílá
Skladem
(21 KS)
€29,14 excl. VAT
€35,26
AKASA chladič CPU - Extra-Secure Intel LGA1851
Skladem
(4 pcs)
€15,71 excl. VAT
€19,01
FREEFREE
Vodní chlazení Genesis HYDRIA 240, černé
Skladem
(1 pcs)
€57,26 excl. VAT
€69,29
