LYNX CS

Cena

154704
1154704
291 položek celkem
Spojovací box UTP Cat6 narážecí, černá
53,72 Kč bez DPH
65 Kč / KS
ED10102278
Zásuvka STP 1x RJ45 Cat5E, blok 110, na omítku
54,55 Kč bez DPH
66 Kč / KS
ED1045773
Patch kabel Cat6A, S-FTP - 5m, zelený
112,40 Kč bez DPH
136 Kč / KS
ED10102352
Patch kabel Cat5E, FTP - 2m, šedý
33,06 Kč bez DPH
40 Kč / KS
ED1045640
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat5E, 30µm, licna - 100 ks
496 Kč –8 %
376,86 Kč bez DPH
456 Kč / KS
ED10101641
Patch kabel Cat6A, S-FTP - 3m, modrý
85,12 Kč bez DPH
103 Kč / KS
ED10101291
Patch kabel Cat5E, UTP - 15m, šedý
102 Kč –1 %
83,47 Kč bez DPH
101 Kč / KS
ED1045652
UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, venkovní PE, černý, 305m
ZDARMAZDARMA 3 249 Kč –16 %
2 265,29 Kč bez DPH
2 741 Kč / KS
ED1010037
Sada nářadí v textilním pouzdře pro strukturované sítě
ZDARMAZDARMA 1 258 Kč –0 %
1 038,84 Kč bez DPH
1 257 Kč / KS
ED10101270
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 10m
185,95 Kč bez DPH
225 Kč / KS
ED10101008
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 10m
252 Kč –0 %
207,44 Kč bez DPH
251 Kč / KS
ED10100998
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat5E, 50µm, drát - 100 ks
272,73 Kč bez DPH
330 Kč / KS
ED1045568
Zásuvka Profi UTP 2x RJ45 Cat5E, krone, na omítku
80,99 Kč bez DPH
98 Kč / KS
ED1045782
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat6, 50µm, licna - 100 ks
567 Kč –8 %
431,40 Kč bez DPH
522 Kč / KS
ED10101643
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 2m
168,60 Kč bez DPH
204 Kč / KS
ED10101602
Patch kabel Cat6A, S-FTP - 0,25m, šedý
42,15 Kč bez DPH
51 Kč / KS
ED10101311
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 5m
147,11 Kč bez DPH
178 Kč / KS
ED10101002
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 3m
137,19 Kč bez DPH
166 Kč / KS
ED10101001
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20m
ZDARMAZDARMA
493,39 Kč bez DPH
597 Kč / KS
ED10101551
Keystone Cat3 (telefonní), UTP, duální svorkovnice, černý
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / KS
ED1045538
Patch kabel Cat5E, UTP, křížený - 1m, šedý
23 Kč –4 %
18,18 Kč bez DPH
22 Kč / KS
ED153058
Patch kabel Cat6A, S-FTP - 3m, šedý
100 Kč bez DPH
121 Kč / KS
ED10101188
Patch kabel Cat6, UTP - 0,5m, žlutý
34,71 Kč bez DPH
42 Kč / KS
ED10101149
Patch kabel Cat6, UTP - 0,25m, žlutý
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / KS
ED10101673
Patch kabel Cat6, UTP - 2m, šedý
49,59 Kč bez DPH
60 Kč / KS
ED1045676
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat6, 50µm, drát - 100 ks
ZDARMAZDARMA 582 Kč –8 %
442,15 Kč bez DPH
535 Kč / KS
ED10101103
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5m
185,95 Kč bez DPH
225 Kč / KS
ED10101025
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 5m
172,73 Kč bez DPH
209 Kč / KS
ED10100996
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat6, 50µm, skládaný, drát - 100 ks
ZDARMAZDARMA 1 059 Kč –8 %
804,96 Kč bez DPH
974 Kč / KS
ED1045724
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 1m
148,76 Kč bez DPH
180 Kč / KS
ED10102346
Zásuvka UTP 2x RJ45 Cat5E, duální svorkovnice, na omítku
48,76 Kč bez DPH
59 Kč / KS
ED10101645
Ochrana sváru, zatavovací 61mm, 2,4/1,2mm, vyztužení drátem 1mm - 100ks
484 Kč –8 %
367,77 Kč bez DPH
445 Kč / KS
ED10101511
Kleště PROFI s ráčnou pro konektory RJ10, RJ11, RJ12, RJ45, DEC
ZDARMAZDARMA
860,33 Kč bez DPH
1 041 Kč / KS
ED10101494
Keystone Cat6, UTP, samozařezávací se zámkem, bílý
56,20 Kč bez DPH
68 Kč / KS
ED10101481
Zásuvka UTP 1x RJ45 Cat5E, duální svorkovnice, na omítku
34,71 Kč bez DPH
42 Kč / KS
ED10101476
Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací se zámkem, bílý
55,37 Kč bez DPH
67 Kč / KS
ED10101333
Patch kabel Cat6, UTP - 0,25m, šedý
19,83 Kč bez DPH
24 Kč / KS
ED10101671
Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací, bílý
32,23 Kč bez DPH
39 Kč / KS
ED10101179
Patch kabel Cat5E, UTP - 2m, zelený
32,23 Kč bez DPH
39 Kč / KS
ED1045661
Patch kabel Cat6, UTP - 1m, žlutý
40,50 Kč bez DPH
49 Kč / KS
ED10101144
Patch kabel Cat5E, FTP - 0,5m, žlutý
28 Kč –11 %
20,66 Kč bez DPH
25 Kč / KS
ED1045631
Patch kabel Cat6, FTP - 1m, šedý
34,71 Kč bez DPH
42 Kč / KS
ED1045668
Patch kabel Cat6, FTP - 0,5m, šedý
90,08 Kč bez DPH
109 Kč / KS
ED1045666
Patch kabel Cat5E, UTP - 5m, černý
39,67 Kč bez DPH
48 Kč / KS
ED226049
Patch kabel Cat5E, FTP - 0,5m, šedý
28 Kč –18 %
19,01 Kč bez DPH
23 Kč / KS
ED1045629
Narážeč s nožem pro krone LSA, bílý
212 Kč –2 %
171,07 Kč bez DPH
207 Kč / KS
ED1045597
Ochrana pro konektor RJ45, snag-proof - červená, 100ks
121 Kč –7 %
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / KS
ED1045604
Patch kabel Cat6A, S-FTP - 2m, modrý
63,64 Kč bez DPH
77 Kč / KS
ED10101290
LAN Cable Tester TLCD76 s LCD, koax, Cat3/Cat5E/Cat6, UTP/STP, USB, sonda
ZDARMAZDARMA 3 207 Kč –7 %
2 465,29 Kč bez DPH
2 983 Kč / KS
ED10101258
Odizolovávač pro UTP/FTP/STP kabely
152,89 Kč bez DPH
185 Kč / KS
ED1045695
Kleště PROFI s ráčnou pro konekt. RJ10, RJ11, RJ12, RJ45, DEC
ZDARMAZDARMA
650,41 Kč bez DPH
787 Kč / KS
ED1045554
Patch kabel Cat5E, UTP - 7m, šedý
62,81 Kč bez DPH
76 Kč / KS
ED1045665
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, šedý
24,79 Kč bez DPH
30 Kč / KS
ED1045648
Patch kabel Cat6A, S-FTP - 5m, modrý
112,40 Kč bez DPH
136 Kč / KS
ED10102358
Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací, černý
38,84 Kč bez DPH
47 Kč / KS
ED10101247
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, LC-LC, LS0H, 1m
214,88 Kč bez DPH
260 Kč / KS
ED10101096
Keystone Cat6, UTP, samozařezávací, bílý
45,45 Kč bez DPH
55 Kč / KS
ED1045550
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 1m
183 Kč –1 %
150,41 Kč bez DPH
182 Kč / KS
ED10101123
Keystone spojka Cat6, UTP, RJ45/RJ45, černý
42,98 Kč bez DPH
52 Kč / KS
ED1045533
Ochrana pro konektor RJ45, snag-proof - černá, 100ks
121 Kč –7 %
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / KS
ED1045603
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 2m
165,29 Kč bez DPH
200 Kč / KS
ED1045516
Keystone Cat5E, STP, samozařezávací se zaklapnutím, stříbrný
58,68 Kč bez DPH
71 Kč / KS
ED10101654
Ochrana pro konektor RJ45, non-snag-proof - modrá, 100ks
133 Kč –11 %
97,52 Kč bez DPH
118 Kč / KS
ED10101537
Ochrana pro konektor RJ45, non-snag-proof - černá, 100ks
121 Kč –7 %
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / KS
ED10101535
Ochrana pro konektor RJ45, non-snag-proof - šedá, 100ks
121 Kč –7 %
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / KS
ED10101533
Pigtail MM 50/125, OM3, konektor LC, LS0H, 1m
33,88 Kč bez DPH
41 Kč / KS
ED1010085
Zásuvka STP 2x RJ45 Cat5E, blok 110, na omítku
68,60 Kč bez DPH
83 Kč / KS
ED1045774
Zásuvka neosazená 1x RJ45 pod omítku
46,28 Kč bez DPH
56 Kč / KS
ED10101646
Štípací kleště přesné na drát
175 Kč –2 %
142,15 Kč bez DPH
172 Kč / KS
ED1045727
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat6, 50µm, skládaný, licna - 100 ks
ZDARMAZDARMA 1 004 Kč –8 %
763,64 Kč bez DPH
924 Kč / KS
ED10101644
Keystone Cat6, UTP, duální svorkovnice, bílý
36,36 Kč bez DPH
44 Kč / KS
ED10101642
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1,5m
124,79 Kč bez DPH
151 Kč / KS
ED10101567
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 20m
339 Kč –0 %
279,34 Kč bez DPH
338 Kč / KS
ED10101566
UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, PVC, Dca, šedý, 100m
ZDARMAZDARMA 853 Kč –12 %
622,31 Kč bez DPH
753 Kč / KS
ED10101243
Zásuvka Profi STP 2x RJ45 Cat5E, krone, na omítku
138 Kč –1 %
112,40 Kč bez DPH
136 Kč / KS
ED1045781
FTP kabel LYNX Cat5E, drát, venkovní PE, černý, 305m
ZDARMAZDARMA 3 975 Kč –0 %
3 282,64 Kč bez DPH
3 972 Kč / KS
ED10101182
19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý
ZDARMAZDARMA
804,96 Kč bez DPH
974 Kč / KS
ED1045692
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5m
161,16 Kč bez DPH
195 Kč / KS
ED10101005
Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-LC, LS0H, 10m
360,33 Kč bez DPH
436 Kč / KS
ED10101029
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(UPC)-LC(APC), LS0H, 1m
143,80 Kč bez DPH
174 Kč / KS
ED10102381
Zásuvka STP 2x RJ45 Cat5E, duální svorkovnice, pod omítku
114,05 Kč bez DPH
138 Kč / KS
ED1045783
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 3m
189 Kč –1 %
155,37 Kč bez DPH
188 Kč / KS
ED10100995
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 0,5m
132,23 Kč bez DPH
160 Kč / KS
ED10100993
Zásuvka neosazená 2x RJ45 pod omítku
47,93 Kč bez DPH
58 Kč / KS
ED10101647
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m - sada 12 ks
413 Kč –5 %
323,14 Kč bez DPH
391 Kč / KS
ED10101630
Ochrana pro konektor RJ45, non-snag-proof - červená, 100ks
121 Kč –7 %
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / KS
ED10101536
Patch kabel Cat6, UTP - 3m, šedý
41,32 Kč bez DPH
50 Kč / KS
ED1045677
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 3m
222,31 Kč bez DPH
269 Kč / KS
ED10101226
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 2m
195,87 Kč bez DPH
237 Kč / KS
ED10101225
UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, PVC, Dca, šedý, 305m
ZDARMAZDARMA 2 605 Kč –15 %
1 838,84 Kč bez DPH
2 225 Kč / KS
ED1045760
Patch kabel Cat6A, S-FTP - 10m, modrý
228,93 Kč bez DPH
277 Kč / KS
ED10102360
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m
163,64 Kč bez DPH
198 Kč / KS
ED10101224
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, šedý
20,66 Kč bez DPH
25 Kč / KS
ED10101197
Keystone Cat5E, UTP, duální svorkovnice, bílý
34,71 Kč bez DPH
42 Kč / KS
ED1045541
Patch kabel Cat5E, UTP - 2m, modrý
34,71 Kč bez DPH
42 Kč / KS
ED1045659
Patch kabel Cat5E, UTP - 1m, zelený
26,45 Kč bez DPH
32 Kč / KS
ED1045656
Patch kabel Cat5E, UTP - 1m, modrý
26,45 Kč bez DPH
32 Kč / KS
ED1045654
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 291 položek celkem