LYNX CS

Cena

164704
1164704
121 položek celkem
Zásuvka STP 1x RJ45 Cat5E, blok 110, na omítku
38,84 Kč bez DPH
47 Kč / KS
ED1045773
Zásuvka UTP 2x RJ45 Cat5E, duální svorkovnice, na omítku
47,11 Kč bez DPH
57 Kč / KS
ED10101645
Zásuvka UTP 1x RJ45 Cat5E, duální svorkovnice, na omítku
33,88 Kč bez DPH
41 Kč / KS
ED10101476
Zásuvka UTP 2x RJ45 Cat5E, duální svorkovnice, pod omítku
103 Kč –14 %
73,55 Kč bez DPH
89 Kč / KS
ED1045784
Odizolovávač pro UTP/FTP/STP kabely
152,89 Kč bez DPH
185 Kč / KS
ED1045695
Zásuvka STP 2x RJ45 Cat5E, blok 110, na omítku
68,60 Kč bez DPH
83 Kč / KS
ED1045774
Patch kabel Cat5E, FTP - 2m, šedý
32,23 Kč bez DPH
39 Kč / KS
ED1045640
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat5E, 30µm, licna - 100 ks
496 Kč –8 %
376,86 Kč bez DPH
456 Kč / KS
ED10101641
19" Patch panel LYNX 24port, STP, Cat6, 30µm, duální svorkovnice, černý
ZDARMAZDARMA 1 682 Kč –24 %
1 051,24 Kč bez DPH
1 272 Kč / KS
ED1045684
Sada nářadí v textilním pouzdře pro strukturované sítě
ZDARMAZDARMA 1 258 Kč –13 %
900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč / KS
ED10101270
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat5E, 30µm, drát - 100 ks
167,77 Kč bez DPH
203 Kč / KS
ED1045566
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat6, 50µm, drát - 100 ks
ZDARMAZDARMA 582 Kč –8 %
442,15 Kč bez DPH
535 Kč / KS
ED10101103
Keystone Cat5E, UTP, duální svorkovnice, bílý
34,71 Kč bez DPH
42 Kč / KS
ED1045541
Ochrana pro konektor RJ45, snag-proof - šedá, 100ks
121 Kč –7 %
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / KS
ED1045606
Kleště PROFI s ráčnou pro konektory RJ10, RJ11, RJ12, RJ45, DEC
ZDARMAZDARMA
860,33 Kč bez DPH
1 041 Kč / KS
ED10101494
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 10m
224 Kč –2 %
180,99 Kč bez DPH
219 Kč / KS
ED10101007
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 7m
182,64 Kč bez DPH
221 Kč / KS
ED10101006
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 5m
161,16 Kč bez DPH
195 Kč / KS
ED10101005
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m
127,27 Kč bez DPH
154 Kč / KS
ED10100991
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 1m
180 Kč –2 %
145,45 Kč bez DPH
176 Kč / KS
ED10102346
Spojovací box STP Cat5E narážecí, stříbrná
53,72 Kč bez DPH
65 Kč / KS
ED10102277
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 2m
204 Kč –7 %
156,20 Kč bez DPH
189 Kč / KS
ED10101602
FTP kabel LYNX, Cat5E, drát, LS0H, DCa, šedý, 305m
ZDARMAZDARMA 3 854 Kč –15 %
2 695,04 Kč bez DPH
3 261 Kč / KS
ED10101479
Patch kabel Cat5E, UTP - 50m, šedý
313,22 Kč bez DPH
379 Kč / KS
ED1010102
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat5E, 30µm, drát - 100 ks
496 Kč –8 %
376,86 Kč bez DPH
456 Kč / KS
ED10101272
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat5E, 30µm, licna - 100 ks
173 Kč –4 %
137,19 Kč bez DPH
166 Kč / KS
ED10101640
Patch kabel Cat5E, FTP - 3m, šedý
42,98 Kč bez DPH
52 Kč / KS
ED1045643
Keystone Cat5E, UTP, duální svorkovnice, černý
27,27 Kč bez DPH
33 Kč / KS
ED1045540
Kleště PROFI s ráčnou pro konekt. RJ10, RJ11, RJ12, RJ45, DEC
ZDARMAZDARMA
650,41 Kč bez DPH
787 Kč / KS
ED1045554
Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací, černý
38,84 Kč bez DPH
47 Kč / KS
ED10101247
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,3m, šedý
14,05 Kč bez DPH
17 Kč / KS
ED10101033
Spojka UTP RJ45, Cat5E, 8p8c
28,93 Kč bez DPH
35 Kč / KS
ED1045699
Patch kabel Cat5E, FTP - 10m, šedý
90,91 Kč bez DPH
110 Kč / KS
ED1045632
Patch kabel Cat5E, UTP - 15m, šedý
102 Kč –1 %
83,47 Kč bez DPH
101 Kč / KS
ED1045652
Patch kabel Cat5E, UTP - 10m, šedý
75,21 Kč bez DPH
91 Kč / KS
ED1045651
Ochrana pro konektor RJ45, snag-proof - modrá, 100ks
121 Kč –7 %
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / KS
ED1045605
Ochrana pro konektor RJ45, non-snag-proof - žlutá, 100ks
121 Kč –7 %
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / KS
ED10101539
Patch kabel Cat5E, FTP - 15m, šedý
147,11 Kč bez DPH
178 Kč / KS
ED153898
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 1m
132,23 Kč bez DPH
160 Kč / KS
ED1010099
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 1m
132,23 Kč bez DPH
160 Kč / KS
ED10100992
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 2m
165,29 Kč bez DPH
200 Kč / KS
ED1045516
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 2m
132,23 Kč bez DPH
160 Kč / KS
ED1045518
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 0,5m
132,23 Kč bez DPH
160 Kč / KS
ED10100993
Patch kabel Cat5E, UTP - 5m, šedý
55,37 Kč bez DPH
67 Kč / KS
ED1045664
Patch kabel Cat5E, UTP - 3m, šedý
47,11 Kč bez DPH
57 Kč / KS
ED1045663
Ochrana pro konektor RJ45, non-snag-proof - modrá, 100ks
133 Kč –11 %
97,52 Kč bez DPH
118 Kč / KS
ED10101537
Patch kabel Cat5E, FTP - 5m, šedý
69,42 Kč bez DPH
84 Kč / KS
ED1045644
FTP kabel LYNX, Cat5E, drát, PVC, Dca, šedý, 305m
ZDARMAZDARMA 3 563 Kč –15 %
2 498,35 Kč bez DPH
3 023 Kč / KS
ED1045527
Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací se zámkem, bílý
55,37 Kč bez DPH
67 Kč / KS
ED10101333
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat6, 50µm, skládaný, licna - 100 ks
ZDARMAZDARMA 726 Kč –8 %
552,07 Kč bez DPH
668 Kč / KS
ED1045571
Patch kabel Cat5E, UTP - 20m, šedý
152,89 Kč bez DPH
185 Kč / KS
ED153908
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 10m
185,95 Kč bez DPH
225 Kč / KS
ED10101008
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-SC, LS0H, 10m
252 Kč –9 %
189,26 Kč bez DPH
229 Kč / KS
ED10100998
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat5E, 50µm, drát - 100 ks
272,73 Kč bez DPH
330 Kč / KS
ED1045568
Zásuvka Profi UTP 2x RJ45 Cat5E, krone, na omítku
96 Kč –1 %
78,51 Kč bez DPH
95 Kč / KS
ED1045782
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 5m
147,11 Kč bez DPH
178 Kč / KS
ED10101002
Patch kabel Cat5E, UTP, křížený - 1m, šedý
22,31 Kč bez DPH
27 Kč / KS
ED153058
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat6, 50µm, skládaný, drát - 100 ks
ZDARMAZDARMA 1 059 Kč –8 %
804,96 Kč bez DPH
974 Kč / KS
ED1045724
Keystone Cat6, UTP, samozařezávací se zámkem, bílý
49,59 Kč bez DPH
60 Kč / KS
ED10101481
Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací, bílý
32,23 Kč bez DPH
39 Kč / KS
ED10101179
Patch kabel Cat5E, FTP - 0,5m, šedý
28 Kč –11 %
20,66 Kč bez DPH
25 Kč / KS
ED1045629
Narážeč s nožem pro krone LSA, bílý
230 Kč –1 %
188,43 Kč bez DPH
228 Kč / KS
ED1045597
Ochrana pro konektor RJ45, snag-proof - červená, 100ks
121 Kč –7 %
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / KS
ED1045604
Patch kabel Cat5E, UTP - 7m, šedý
66,12 Kč bez DPH
80 Kč / KS
ED1045665
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, šedý
15,70 Kč bez DPH
19 Kč / KS
ED1045648
Keystone Cat6, UTP, samozařezávací, bílý
40,50 Kč bez DPH
49 Kč / KS
ED1045550
Kleště PROFI+ s ráčnou pro konektory RJ11, RJ12, RJ45 s testerem a LED indikací
ZDARMAZDARMA 1 779 Kč –7 %
1 366,94 Kč bez DPH
1 654 Kč / KS
ED10101269
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-ST, LS0H, 1m
183 Kč –3 %
147,11 Kč bez DPH
178 Kč / KS
ED10101123
Keystone spojka Cat6, UTP, RJ45/RJ45, černý
42,98 Kč bez DPH
52 Kč / KS
ED1045533
Ochrana pro konektor RJ45, snag-proof - černá, 100ks
121 Kč –7 %
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / KS
ED1045603
Zásuvka neosazená 1x RJ45 pod omítku
47,11 Kč bez DPH
57 Kč / KS
ED10101646
Štípací kleště přesné na drát
175 Kč –2 %
142,15 Kč bez DPH
172 Kč / KS
ED1045727
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1,5m
151 Kč –2 %
122,31 Kč bez DPH
148 Kč / KS
ED10101567
UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, PVC, Dca, šedý, 100m
ZDARMAZDARMA
707,44 Kč bez DPH
856 Kč / KS
ED10101243
Zásuvka Profi STP 2x RJ45 Cat5E, krone, na omítku
138 Kč –6 %
107,44 Kč bez DPH
130 Kč / KS
ED1045781
19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý
ZDARMAZDARMA
804,96 Kč bez DPH
974 Kč / KS
ED1045692
Zásuvka STP 2x RJ45 Cat5E, duální svorkovnice, pod omítku
114,05 Kč bez DPH
138 Kč / KS
ED1045783
Zásuvka neosazená 2x RJ45 pod omítku
38,84 Kč bez DPH
47 Kč / KS
ED10101647
Ochrana pro konektor RJ45, non-snag-proof - červená, 100ks
121 Kč –7 %
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / KS
ED10101536
UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, PVC, Dca, šedý, 305m
ZDARMAZDARMA 2 896 Kč –15 %
2 043,80 Kč bez DPH
2 473 Kč / KS
ED1045760
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, šedý
13,22 Kč bez DPH
16 Kč / KS
ED10101197
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC(APC), LS0H, 1m
36,36 Kč bez DPH
44 Kč / KS
ED10101632
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3m
172,73 Kč bez DPH
209 Kč / KS
ED10101094
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m
178,51 Kč bez DPH
216 Kč / KS
ED10101011
Optická spojka singlemode duplex LC-LC, PC
38,84 Kč bez DPH
47 Kč / KS
ED1010081
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1m
241 Kč –9 %
180,99 Kč bez DPH
219 Kč / KS
ED10101092
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m
36,36 Kč bez DPH
44 Kč / KS
ED1010084
Ochrana pro konektor RJ45, snag-proof - žlutá, 100ks
121 Kč –7 %
93,39 Kč bez DPH
113 Kč / KS
ED1045608
Optická spojka multimode duplex LC-LC, PC, OM3
38,02 Kč bez DPH
46 Kč / KS
ED10101503
UTP kabel LYNX, Cat6, drát, PVC, Dca, šedý, 305m
ZDARMAZDARMA 4 138 Kč –17 %
2 831,40 Kč bez DPH
3 426 Kč / KS
ED1045766
Kleště STANDARD pro konektor RJ45
220 Kč –9 %
165,29 Kč bez DPH
200 Kč / KS
ED1045556
Narážeč s nožem pro blok 110, modrý
315,70 Kč bez DPH
382 Kč / KS
ED10101166
Keystone Cat6, UTP, duální svorkovnice zezadu, bílý
38,02 Kč bez DPH
46 Kč / KS
ED10101121
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 3m
150,41 Kč bez DPH
182 Kč / KS
ED10101004
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-SC, LS0H, 1m
168 Kč –4 %
133,88 Kč bez DPH
162 Kč / KS
ED1010104
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat5E, 50µm, licna - 100 ks
ZDARMAZDARMA 635 Kč –8 %
482,64 Kč bez DPH
584 Kč / KS
ED1045723
Keystone spojka Cat6, STP, RJ45/RJ45, stříbrný
52,89 Kč bez DPH
64 Kč / KS
ED10101655
Patch kabel Cat5E, FTP - 7m, šedý
66,12 Kč bez DPH
80 Kč / KS
ED1045645
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 121 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení