Zdroj Mean Well NDR-120-12 průmyslový 12V 10A na DIN lištu
Kód: PNT52900906
Skladem (25 ks)
Možnosti doručení
Průmyslový napájecí zdroj Mean-well NDR-100-12 je určen pro montáš na DIN lištu.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Specifikace:
Typ vstupu: 1-Phase / Single Phase
Výstupní výkon: 120 W
Vstupní napětí : 90 VAC to 264 VAC, 127 VDC to 370 VDC
Poeet výstupu: 1 Output
Výstupní napětí – kanál 1: 12 V
Výstupní proud – kanál 1: 10 A
Komerční/Lékařský : komerční
Značka : Mean Well
Vstupní frekvence: 47 Hz to 63 Hz
Regulace zatížení: regulované
Styl montáže: DIN Rail
Otevřený rámec/uzavřený: uzavřený
Obal: Bulk
Série: NDR-120
Rozměry (Š x V x H): 40 x 125,2 x 113,5 mm