Zásuvková lišta - zápustná Viking LZ60G/230V,50Hz/60cm délka/šedá/až 7 modulů/IP20/hliník/zápustná
Kód: 2291040280
ZDARMAZDARMA
Na objednávku
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Zásuvková lišta - zápustná montáž • kompaktní rozměry 8 x 2 x 60 cm • připojení až 7 zásuvkových modulů • napájení 230V, 50Hz • ideální pro domácí i kancelářské využití • jmenovitý proud 32 A • robustní hliníková slitina • jmenovitý výkon 8000 W • ochrana IP20 • izolační napětí 500V • snadná manipulace a individuální uspořádání modulů v zásuvkové liště
"Váš prostor, váš styl, vaše zásuvky - vždy podle vašich představ a nálady!"
Zásuvková lišta - zápustná Viking LZ60
Klíčové vlastnosti:
•Vysoký výkon: S kapacitou až 8000 W a zatížením jednotlivých modulů do 2500 W je tato lišta ideální pro náročné domácí spotřebiče i kancelářskou techniku.
Pohodlí a jednoduchost
Vylepšete svůj domov nebo kancelář ještě dnes
Obsah balení:
1 ks - Zásuvková lišta - zápustná Viking LZ60
Technické specifikace:
Model: Zásuvková lišta - zápustná Viking LZ60
Typ zásuvkové lišty:  Zápustná
Materiál: hliníková slitina
Jmenovitý výkon: 8000 W
Jmenovitý proud: 32 A
Jmenovité napětí: 230V
Jmenovitá frekvence: 50 Hz
Jmenovité izolační napětí: 500V