Cisco Catalyst C1000-24FP-4G-L, 24x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH

Kód: ED839985
Značka: CISCO
30 024 Kč / KS 24 813,22 Kč bez DPH
Skladem (4 KS)
Možnosti doručení
24x10/100/1000, 4xSFP, PoE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cisco Catalyst C1000-24FP-4G-L Switch - REFRESH

Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová.

Technické specifikace:

Provedení Rack-mountable, Sada pro montáž do racku JE součástí balení
Porty 24 x 10/100/1000 + 4 x SFP
Console: RJ-45, USB mini-B, USB A
Výkon Switching capacity: 56 Gbps
Forwarding performance (64-byte packet size): 41.67 Mpps
Power over Ethernet (PoE) Ano, 370W
Počet VLAN ID 4096
Maximum aktivních VLAN 256
Standardy IEEE 802.1D STP IEEE 802.1p CoS Prioritization IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1X IEEE 802.1ab LLDP
Bluetooth v4.0,IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only),
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet, IEEE 802.1ax
Velikost MAC tabulky 16 000
CPU ARM v7 800MHz
RAM 512 MB
Flash 256 MB
Napájení 100-240 V (50-60 Hz)
Rozměry (Š x H x V) 44.5 cm x 34.5 cm x 4.39 cm
Hmotnost 4.6 kg
Provozní teplota -5 až 50°C
Provozní vlhost 5 - 90%
Skladovací teplota -25 až 70 °C

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/support/switches/catalyst-1000-24fp-4g-l-switch/model.html

Kód produktu: ED839985
Part no.: C1000-24FP-4G-L-RF
EAN: 889728460200

Doplňkové parametry

Kategorie: Switche
Management: SNMP/RMON
Maximální počet portů: 24
Provedení: Rack mounted 19"
Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Vlastnosti switche: Fuknce POE po portech
Dodavatel: eD system a.s.