Viewsonic VX27G1-HD 27" IPS/1920x1080@180Hz/1ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA
Kód:
SWSVWS00195
Značka:
Viewsonic
/ ks
Skladem
(30 ks)
Možnosti doručenia
−
Pridať do košíka
Tlač
Opýtať sa
Strážiť
Zdieľať
Tweet
Zavrieť
Popis
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória
25" - 27”