MikroTik G1251-0250WNA, Hot Swap PSU 12Vdc 20.8A 250W pro CRS812 DDQ
Kód: 52607346239
ZADARMOZADARMO
Na dotaz
Možnosti doručenia
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Průmyslové zdroje z 230V na 24V