Dahua monitor LM27-A201Y, 27" 1920×1080 (FHD), LED, 250 cd/m, 4000:1, 5ms
Kód:
SWSDHU00184
Značka:
Dahua
ZADARMO
ZADARMO
/ ks
Objednáno
Možnosti doručenia
−
Pridať do košíka
Tlač
Opýtať sa
Strážiť
Zdieľať
Tweet
Zavrieť
Popis
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória
25" - 27”