27'' ASUS VA27UCPS
Kód: 20886009931
Objednáno
Možnosti doručenia
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: 25" - 27”
EAN: 4711387620694
Barva: Černá
Displej - typ: LCD IPS/PLS/WVA
Doba odezvy (ms): 5
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
FreeSync: Ne
G-Sync: Ne
Konektor DisplayPort: Ano
Konektor HDMI: Ano
Konektor USB-C: Ano
Model: VA27UCPS
Modelová řada: Asus
Obnovovací frekvence (Hz): 60
Pivot: Ano
Repro: Ano
Rozlišení: 3840x2160 (Ultra HD, 4K)
Třída energetické účinnosti: F
VESA standard: Ano
Úhlopříčka ("): 27
Úhlopříčka rozsah: 25" - 27"
Verze HDMI: Verze 2.0
DP počet: 1
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100 mm
Rozlišení - standard: 4K
Výkon repro (W): 4 W