Optický patch duplex, LC-LC 9/125um SM, 3m 1,8mm, OS2

Kód: 50271077315
Značka: OEM
329 Kč –11 %
Optický patch duplex, LC-LC 9/125um SM, 3m 1,8mm, OS2
329 Kč –11 % 294 Kč / ks 242,98 Kč bez DPH
Skladem (18 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optický patch kabel duplex, LC-LC 9/125um SM, 3m délka, 1,8mm šířka kabelu
Kód produktu: 50271077315
EAN: 8595589807307

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové kabely (Optické patch kabely)
Barva: Oranžová
Délka (m): 1,6 - 1,9
LC (M): 2
Přesná délka (m): 1,8
Typ: Kabely
Dodavatel: AT Computers a.s.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: