Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m

Kód: ED10100991
Značka: LYNX CS
154 Kč / KS 127,27 Kč bez DPH
Skladem (26 KS)
Možnosti doručení
Duplexní optický single-mode patch kabel.
Broušení: PC-PC

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 0,5 m

Kód produktu: ED10100991
Part no.: DPX-09-LC/LC-05
EAN: 10100991

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové kabely (Optické patch kabely)
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC
Typ vlákna: Singlemode
Dodavatel: eD system a.s.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: