SCYTHE SY1425HB12M Glide Stream 140 mm fan 1200rpm
Code: 201063698
Skladem (1 kus)
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Další zajímavostí jsou montážní otvory kompatibilní s ventilátory o rozměru 120mm.
Technická specifikace:
Rozměry: 140 x 140 x 25 mm
Rychlost otáček: 1200 rpm
Hlučnost: 29.5 dBA
Průtok vzduchu: 84,59 CFM
Napětí: 12 V
Hmotnost: 130 g
Konektor: 3-Pin (včetně 4-Pin Molex adaptéru)
Typ ložiska: kluzné
Kód produktu: 201063698
Part no.: SY1425HB12M
EAN: 4571225050249
Additional parameters
Category: Přídavné ventilátory
EAN: 4571225050249
Průměr ventilátoru: 140mm