Viewsonic VX27G1-HD 27" IPS/1920x1080@180Hz/1ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA
Cod:
SWSVWS00195
Marcă:
Viewsonic
/ buc.
Skladem
(30 buc.)
Opțiuni de transport
−
Adăuga în coş
Tipărire
Întreabă
Vizualizare
Partajare
Tweet
Închidere
Descriere
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
Categorie
25" - 27”