MEANWELL - HDR-150-24 - Průmyslový napájecí spínaný zdroj 24V 150W na DIN
Cod: 5260734721
GRATUITGRATUIT
Skladem (1 buc.)
Opțiuni de transport
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
Categorie: Průmyslové zdroje z 230V na 24V