MEANWELL GST90A48-P1M,stolní nap. zdroj 48V, 90W
Cod: 5260734654
GRATUITGRATUIT
Objednáno
Opțiuni de transport
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
Categorie: Průmyslové zdroje z 230V na 48V