Dahua monitor LM27-A201Y, 27" 1920×1080 (FHD), LED, 250 cd/m, 4000:1, 5ms
Cod:
SWSDHU00184
Marcă:
Dahua
GRATUIT
GRATUIT
/ buc.
Objednáno
Opțiuni de transport
−
Adăuga în coş
Tipărire
Întreabă
Vizualizare
Partajare
Tweet
Închidere
Descriere
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
Categorie
25" - 27”