PEACH kompatibilní cartridge Brother CISS BT5000, yellow, PI500-183, 50ml
Kód: SWS535923
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Brother CISS BT5000, yel, BULK 1 ink cartridge 50ml
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kompatibilní kazety od společnosti Peach zajišťují vynikající výtisky s kvalitou, která zůstává konzistentní po dlouhou dobu. Jednotky jsou repasovány v procesu, který zahrnuje 100% výměnu všech součástí podléhajících opotřebení. Kvalita, kterou můžete cítit! Parametry Značka Peach SKU 319871 (PI500-183) EAN 7640169586422 Řada B5000/6000 ID Výrobce Brother BT5000Y Objem 50 ml Výnos 5000 stran Barvy žlutá Kapacita S Kompatibilní tiskárny Brother DCPT 300 Brother DCPT 310 Brother DCPT 500 W Brother DCPT 510 W Brother DCPT 700 W Brother DCPT 710 W Brother MFCT 800 W