Pantum BM4240ADW mono laser multifunkce, 33 str./min., USB, LAN, WiFi, ADF
Kód: SWSPTT0000611
Skladem (9 ks)
Možnosti doručení
Obecné Ovládací panel: 2řádkový LCD displej Rychlost procesoru: 800 MHz Paměť: 256 MB Pevný disk: N/A Doporučené měsíční zatížení: 1 000 ~ 10 000 stran Maximální měsíční zatížení: 80 000 stran Připojení: USB 2.0 (High Speed) IEEE 802.3 10/100
Detailní informace
Detailní popis produktu
Obecné Ovládací panel: 2řádkový LCD displej Rychlost procesoru: 800 MHz Paměť: 256 MB Pevný disk: N/A Doporučené měsíční zatížení: 1 000 ~ 10 000 stran Maximální měsíční zatížení: 80 000 stran Připojení: USB 2.0 (High Speed) IEEE 802.3 10/100 Base-Tx Ethernet IEEE 802.3az (EEE) 2.4G / 5G dvoupásmové Wi-Fi (IEEE 802.11 a/b/g/n) Bluetooth Napájení: 110V model: 100–127 VAC, 50/60 Hz, 9 A 220V model: 220–240 VAC, 50/60 Hz, 4.5 A Spotřeba energie: Tisk (průměr): ? 550 W Vypnuto: ? 0.4 W Pohotovostní režim: ? 50 W Režim spánku: ? 1 W Energy Star: Energy Star 3.0 Hlučnost: Tisk: ? 52 dB(A) Kopírování: ? 54 dB(A) Skenování: ? 52 dB(A) Pohotovostní režim: ? 30 dB(A) Provozní prostředí: Teplota: 10 ~ 32 °C Relativní vlhkost: 20 % ~ 80 % RH Nadmořská výška: ? 2000 m Tisk Rychlost tisku (A4/LTR): 33 str./min (A4) 35 str./min (Letter) Rychlost duplexního tisku: 15 ipm Doba prvního výtisku: ? 8.5 s Jazyk tiskárny: PCL5e, PCL6, PS3, GDI, PDF 1.7 Automatický duplexní tisk: Ano Tisk z USB disku: Ne Mobilní tisk: AirPrint, Mopria, Pantum App, Wi-Fi Direct, NFC (iOS nepodporuje NFC) Podporované operační systémy: Windows Server 2012 / 2016 / 2019 / 2022 / XP / Win7 / Win8.1 / Win10 / Win11 (32/64bit) Mac 10.10 ~ 14.0 Ubuntu 16.04 / 18.04 / 20.04 / 22.04 Chrome: 99.0.4844.57 a 103.0.5060.114 Android 8.0 – 13.0 HarmonyOS 2.0 iOS 13.0 – 17.0 Další tiskové funkce: Tisk brožur Tisk plakátů N-up tisk Kopírování Rychlost kopírování: 33 str./min (A4) 35 str./min (Letter) Duplexní kopírování: Manuální Doba první kopie: Sklo: ? 10 s ADF: ? 12 s Režimy kopírování: Text, Obraz, Text + Obraz, Auto (výchozí) Rozlišení kopírování: Max. 600 × 600 dpi Zmenšení/zvětšení: 25 % – 400 % Max. počet kopií: 99 Funkce kopírování: Kopie dokladů (ID) Kopie účtenek N-up kopie Klonování Plakátová kopie Automatická korekce ID karty Skenování Technologie skenování: CIS Typ skeneru: FB + ADF Režimy: barevný, stupně šedi, černobílý Duplexní skenování: Manuální Rychlost ADF skenování: 24 str./min (A4) 25 str./min (Letter) Kapacita ADF: 50 listů (80 g/m2) Maximální formát skenování: Sklo: 216 × 297 mm ADF: 216 × 356 mm Skenování do: PC, Email, FTP, SMB, USB disk Formáty skenování: Push scan: PDF, JPG, TIFF, OFD Pull scan: BMP, JPG, PNG, TIFF, PDF, OFD Aplikace Pantum Scan: Ano Další funkce: Podpora pull scan OCR Manipulace s papírem Kapacita vstupu: 250 listů (A4, 80 g/m2) Kapacita výstupu: 120 listů (80 g/m2) Detekce výstupu papíru: Ne Typy médií: Běžný, silný, fólie, karton, etikety, obálky, tenký papír Formáty médií: A4, A5, JIS B5, ISO B5, A6, Letter, Legal, Executive, Folio, Oficio, Statement, Japanese Postcard, Monarch Env, DL Env, C5 Env, C6 Env, No.10 Env, ZL, Big 16K, Big 32K, 16K, 32K, B6, Yougata4, Postcard, Younaga3, Nagagata3, Yougata2 Min: 105 × 148 mm Max: 216 × 356 mm Gramáž: Standardní zásobník: 60–105 g/m2 Multifunkční zásobník: 60–200 g/m2 Spotřební materiál Typ spotřebního materiálu: Tonerová kazeta a zobrazovací válec Startovací toner: TL-*4201 – 1 500 stran Startovací válec: DL-*4201 – 25 000 stran Standardní toner: TL-*4201H – 3 000 stran TL-*4201X – 6 000 stran TL-*4201U – 11 000 stran Standardní válec: DL-*4201 – 25 000 stran Parametry balení Rozměry zařízení (Š × H × V): 415 × 360 × 352 mm Rozměry balení (Š × H × V): 548 × 429 × 461 mm Čistá hmotnost: 10,8 kg (bez startovací kazety) 11,7 kg (se startovací kazetou) Hrubá hmotnost: 14,2 kg Rozměry spotřebního materiálu Toner: 283 × 116 × 52 mm (3K) 283 × 116 × 65 mm (6K) 283 × 116 × 96 mm (11K) Válec: 282 × 192 × 62 mm Rozměry balení: Toner: 322 × 108 × 144 mm (3K / 6K) 322 × 177 × 144 mm (11K) Válec: 359 × 106 × 224 mm Hmotnost spotřebního materiálu Toner (čistá): 0,52 kg (3K) 0,565 kg (6K) 0,95 kg (11K) Válec (čistá): 0,45 kg (25K) Toner (hrubá): 0,715 kg (3K) 0,75 kg (6K) 1,19 kg (11K) Válec (hrubá): 0,725 kg (25K)