Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 1m

Kód: ED10102346
Značka: LYNX CS
180 Kč –14 %
Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 1m
180 Kč –14 % 154 Kč / KS 127,27 Kč bez DPH
Skladem (5 KS)
Možnosti doručení
Duplexní optický single-mode patch kabel.
Broušení: PC-APC

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC(PC)-SC(APC), LS0H, 1m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-SC
Broušení konektorů: PC-APC
Délka: 1 m

Kód produktu: ED10102346
Part no.: DPX-09-LCPC/SCAPC-1
EAN: 8592457189930

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické patch kabely
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: LC, SC
Typ vlákna: Singlemode
Dodavatel: eD system a.s.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: