NOVATRON GLC-FE-100LX/PN00382 (OEM pro Cisco)

Kód: 51391PN00382
Značka: NETRIX
2 550 Kč / ks 2 107,44 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

100BASE-LX SFP for FE port 100BASE-FX SFP module for 100-MB ports, 1310 nm wavelength, 10 km over SMF[2] odkaz na stránky výrobce: https://www.cisco.com/c/en/us/td/docs/interfaces_modules/transceiver_modules/compatibility/matrix/100MB_Tx_Matrix.html
Kód produktu: 51391PN00382
Part no.: GLC-FE-100LX/PN00382
EAN: 51391PN00382

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické moduly
Dodavatel: AT Computers a.s.