Nedis WIFILF11WTST64 - Wi-Fi Chytrá LED Žárovka | E27 | ST64 | 5 W | 500 lm | Teplá Bílá, F
Kód: SWS719190
Na objednávku
Možnosti doručení
Snadná instalace
Nemusíte být techničtí géniové ani elektrikáři,
Detailní informace
Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
SmartLife LED žárovka Wi-Fi | Počet produktů v balení: 1 ks | E27 | 500 lm | 5 W | Teplá Bílá | 2700 K | Sklo | Android™ & iOS | Průměr: 64 mm | ST64 Tato chytrá žárovka kombinuje moderní technologii s klasickým vzhledem. Připojuje se přímo do vašeho bezdrátového/Wi-Fi routeru, a nabízí tak dálkové a automatické ovládání. Snadná instalace Nemusíte být techničtí géniové ani elektrikáři, abyste mohli osvětlení ovládat dálkově a automatizovat je. Vše, co ve skutečnosti potřebujete, je tento Wi-Fi router, naše intuitivní aplikace a tato bezdrátová chytrá žárovka Nedis®. Žádné další sady nástrojů nebo připojovací adaptéry: tak vypadá jednoduchá automatizace domova. Ovládání jasu žárovky Připojte ji a hned můžete jas ovládat chytrým telefonem či tabletem. A k dispozici máte dokonce ještě modernější způsob - ovládání hlasem prostřednictvím funkcí Amazon Alexa nebo Google Home. Nastavení harmonogramů a párování s ostatními chytrými produkty Naplánujte si pro žárovku časové harmonogramy jejího zapnutí nebo si vytvořte uvolňující prostředí spárováním žárovky s ostatními produkty ze sortimentu Nedis® SmartLife. Informace o řadě Nedis® SmartLife Objevte širokou a neustále se rozvíjející škálu produktů - například žárovky, spínače, zástrčky, snímače a kamery - které lze ovládat prostřednictvím intuitivní a jednoduché aplikace. Díky hlasovému ovládání, které je podporováno funkcí Amazon Alexa nebo Google Home, nepotřebujete nic jiného než svou stávající síť Wi-Fi - snadno si tak vytvoříte propojený chytrý domácí systém. Ať již sháníte jednoduchou chytrou žárovku nebo zástrčku nebo chcete automatizovat celý dům, začněte objevovat, jak je v současné době chytrá technologie dostupná. Vlastnosti • Připojuje se přímo k bezdrátovému/Wi-Fi routeru a nabízí pohodlné dálkové ovládání a plánování • Stmívatelná žárovka v klasickém stylu pro elegantní chytrou domácnost • Zkombinujte ji s jinými žárovkami a produkty řady Nedis® SmartLife a navoďte si uklidňující prostředí • Ovládání smartphonem nebo tabletem - nebo ji ovládejte hlasem prostřednictvím funkcí Amazon Alexa nebo Google Home. Specifikace produktu Barva Bílá Aplikace ke stažení pro Android™ & iOS Maximální zisk antény 2.5 dBi Kompatibilní s Nedis® SmartLife Bezdrátová technologie Wi-Fi Obsah 1 ks Index podání barev (Ra) 80 Energetická třída F Základna E27 Zdroj světla LED žárovka Barva světla Teplá Bílá Vysílací frekvenční rozsah 2412-2472 MHz Vstupní napětí 230 VAC Materiál Sklo Barevná teplota 2700 K Maximální vysílací výkon 18 dBm Spotřeba energie za 1 000 hodin 5 kWh Jmenovitá životnost žárovky 15000 h Maximální spotřeba energie 5 W Ekvivalent příkonu 40 W Hloubka 64 mm Šířka 64 mm Provozní teplota -20-40 °C Úhel paprsku 330 ° Jmenovitý světelný tok 500 lm Výška 146 mm Hmotnost 50 g Průměr 64 mm Tvar žárovky ST64 Provedení Bílá Stmívatelné App Ano řízen App Hlas Počet produktů v balení 1 ks Délka 64 mm