Napěťový měnič MHPower WPU-300-12 záložní zdroj, UPS, 300W, čistý sinus, 12V, neoriginální obal
Kód: PNT52901225
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Napěťový měnič s čistým sinusovým výstupem, možnost připojení externí baterie. Ideální jako záložní zdroj pro kotle, oběhová čerpadla, krbová kamna nebo jako UPS ke karavanům. Vhodný pro napájení spotřebičů s napětím do 300 W.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Napěťový měnič WPU-300-12 UPS značky MHPower využijete jako záložní zdroj pro oběhová čerpadla, kotle nebo krbová kamna. Díky čisté výstupní sinusové křivce k němu však můžete připojit i další elektrická zařízení s napájením do 300 W. Je vhodný také jako UPS pro karavany. Jeho velkou výhodou je možnost připojení externí baterie, díky které vydrží napájet připojené spotřebiče mnohem déle. Baterie ovšem není součástí balení a je třeba ji dokoupit samostatně.
Hlavní přednosti
  • Kompaktní rozměry
  • Robustní celokovové provedení konstrukce
  • Ideální jako záložní zdroj ke kotlům, oběhovým čerpadlům nebo krbovým kamnům
  • Vhodný pro použití jako UPS ke karavanům
  • Pro připojení spotřebičů s napájením do 300 W
  • Čisté sinusové výstupní napětí – čistý výkon pro citlivé zátěže
  • Možnost připojení externí baterie
  • Informativní displej
  • Ochrana proti přetížení
Jak zařízení funguje?
Jak měnič zapojit?
Specifikace
  • Značka: MHPower
  • Model: WPU-300-12
  • Určení: čistý sinusový měnič/záložní zdroj
  • Provedení: na zeď
  • Instalace: vnitřní
  • Podporované baterie: AGM, gelové, zaplavené
Technické parametry
  • Maximální jmenovitý výkon: 300 W
  • Funkce nabíjení: ano
  • Připojení externí baterie: ano
  • Vstupní napětí měniče: 230 V
  • Vstupní napětí baterie: 12 V
  • Nabíjecí proud: 5 A, 10 A (volitelné)
  • Nabíjecí napětí: 13,6 V+/-0,3 V
  • Limit pro signalizaci nízkého napětí: 10,9+-0,3 V
  • Ochrana při nízkém napětí: 10,2+-0,3 V
  • Ochrana při vysokém napětí: 16,5 V ± 0,5 V
  • AC vstupní frekvence: 45 Hz ~ 65 Hz
  • Čas přepnutí na zálohu: 4 ms
  • Spotřeba měniče bez zátěže: max. 20 W
  • Rozsah výstupního napětí napěťového regulátoru AVR: z domácí sítě 204–240 V, měnič 230 V (+-3 %)
  • Frekvence na výstupu UPS napětí: 50 Hz (+-0,5 Hz)
  • Počet zásuvek: 2 (standardní)
  • Integrovaný displej: ano
Fyzické vlastnosti
  • Provozní teplota: 0–40 °C
  • Barva: černá, bílá
  • Délka kabelu: 80 cm
  • Hmotnost: 4,25 kg
  • Rozměry (š x v x h): 220 x 100 x 260 mm