MEANWELL RSP-320-27 Průmyslový napájecí spínaný zdroj uzavřený 27V (320W)
Kód: 5260734641
ZADARMOZADARMO
Objednáno
Možnosti doručenia
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Průmyslové zdroje z 230V na 24V