MEANWELL - HDR-100-24 - Průmyslový napájecí spínaný zdroj 24V 100W na DIN
Kód: 5260734668
INGYENESINGYENES
Skladem (1 db)
Szállítási lehetőségek
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Průmyslové zdroje z 230V na 24V