MEANWELL - ERDN20-12 - Průmyslový redundantní modul 12V 20A
Code: 5260734643
FREEFREE
Na objednávku
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Specifications
Technical data Information
Brand
Mean Well
Commodity
Item number
ERDN20-12
Warranty pack
36 Months Bring-In
Series
ERDN20
RoHS
Compliant
Description
20A Enclosed Redundancy Module to improve overall system operation reliability; Support 1+1 and N+1 redundancy system; 2 channels input and 1 output; DC OK; Input 12Vdc
Packing quantity
45
Application
IT AV EN/UL/IEC 62368-1
Net weight (gram)
206
Power Format
Box Type - Enclosed
Output Current (A)
20
Input Voltage (V)
12
IP Rating
No IP assigned
Width (mm)
82
Height (mm)
36
Depth (mm)
99
Control Signals
DC OK
Dimming Technology
No Dimming
Kód produktu: 5260734643
Part no.: ERDN20-12
EAN: 5260734643
Additional parameters
Category: Průmyslové zdroje z 230V na 12V a méně