Viewsonic VX27G1-HD 27" IPS/1920x1080@180Hz/1ms/300cd/2xHDMI/DP/VESA
Kód:
SWSVWS00195
Márka:
Viewsonic
/ db
Skladem
(30 db)
Szállítási lehetőségek
−
Hozzáadás a kosárhoz
Nyomtatás
Kérdés
Nyomon követés
Megosztás
Tweet
Bezár
Leírás
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
Kategória
25" - 27”