MEANWELL - GST90A24-P1M - Stolní napájecí zdroj 24V 90W
Kód: 52607346541
INGYENESINGYENES
Objednáno
Szállítási lehetőségek
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Průmyslové zdroje z 230V na 24V