MEANWELL - ERDN20-12 - Průmyslový redundantní modul 12V 20A
Kód: 5260734643
INGYENESINGYENES
Objednáno
Szállítási lehetőségek
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Průmyslové zdroje z 230V na 12V a méně